оформити поліс

← усі новини

Зразок страхового полісу: яку інформацію необхідно вносити до полісу туристичного страхування

Обов’язкове страхування життя та здоров'я виїжджаючих за межі країни необхідне українцям, які все частіше вирішують організувати свої поїздки самостійно. Компанія УТС - Українське туристичне страхування пропонує мандрівникам швидко та зручно купити електронний страховий поліс онлайн, витративши на це не більше 10 хвилин свого часу. В цій статті ми розповідаємо про те, яку інформацію потрібно вносити до полісу для оформлення туристичної страховки онлайн.

 

Зразок страхового полісу: яку інформацію необхідно вносити до полісу туристичного страхування

Що таке туристичний страховий поліс?

Відповідно до діючої українського законодавства існують різні види страхування в туризмі:

 •  - медичне страхування здоров'я туриста;
 •  - страхування майна туриста;
 •  - страхування громадянської відповідальності третіх осіб;
 •  - страхування від нещасних випадків;
 •  - страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів.

Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

 

Серед перерахованих видів страхування тільки останній відноситься до обов'язкового - як для використання всередині країни, так і для виїзду за кордон. Всі інші види є добровільними. Втім, якщо мова йде про поїздки за межі країни проживання, наявність медичної страховки може стати однією з візових вимог.

УТС - Українське туристичне страхування здійснює комплексне страхування громадян, що виїжджають за кордон по програмі  добровільного страхування медичних витрат.

Туристичний страховий поліс - це гарантія покриття витрат на широкий спектр екстреної медичної допомоги, репатріацію,  відновлення втрачених за кордоном документів, компенсацію витрат у разі втрати багажу або скасування рейсу, цілодобову інформаційну підтримку застрахованих за кордоном. 

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 Зразок страхового полісу від УТС

Під час укладання договору страхування, клієнт отримує  електронну та/або паперову версію оригінального документа, який підтверджує страхування (обидві версії мають однакову юридичну силу). Це, власне, і є страховий поліс, до якого додається детальний опис положень договору. Ви можете оформити страхування прямо зараз – перейдіть на сторінку  страхового калькулятора або натисніть на кнопку "Оформити поліс" з правого боку. За 5 хвилин після заповнення заявки ви отримаєте страховий поліс на електронну пошту.  

Читайте також:

Страховий поліс онлайн: як оформлювати та перевірити

 Бланк страхового полісу містить наступну інформацію:

 •  - номер договору;
 •  - термін дії договору (дуже важливо, щоб він охоплював всю поїздку);
 •  - територію дії страхового полісу;
 •  - назву страхової програми;
 •  - мету подорожі (туризм, робота, навчання), уточнення щодо кількості поїздок та їх наповнення; у разі наміру займатися спортом вказується вид спорту;
 •  - інформація про страхувальника (того, хто купує поліс страхування): П.І.Б., дата народження, ідентифікаційний номер, адреса;
 •  - інформація про застрахованих осіб (сюди вносяться дані тих, для кого купується поліс): П.І.Б., дата народження, серія та номер закордонного паспорта, ідентифікаційний код; страхувальник не обов'язково входить в списки застрахованих осіб, поліс можна законно купувати для інших;
 •  - сума страхового покриття та розмір страхової премії;
 •  - перелік додаткових сервісів (якщо вони передбачені).

Крім того, поліс містить перелік контактів асистанс-компаній в різних країнах світу, за якими потрібно звернутися безпосередньо у разі настання страхового випадку.

Читайте також:

Що не покриває туристична страховка? Причини відмови у виплаті від страхової компанії

 Заява на отримання страхової виплати

Для того, щоб отримати від страхової компанії відшкодування медичних витрат, які клієнт мав за кордоном, необхідно подати заяву на виплату страхового відшкодування встановленого зразка. Така процедура може бути необхідною, якщо з будь-якої причини асистанс-компанія не змогла допомогти клієнту за кордоном - наприклад, у разі банальної відсутності мобільної зв'язку. У таких ситуаціях передбачена можливість компенсації витрат після повернення на батьківщину.

Клієнт повинен протягом місяця після повернення звернутися до страховика та надати такі документи:

 •  - заяву на виплату відшкодування;
 •  - оригінал страхового договору;
 •  - оригінали медичних документів та чеків, що підтверджують страховий випадок, а також містять перелік наданих послуг та їхню вартість;
 •  - поліцейський рапорт (якщо інцидент пов'язаний із ДТП або іншими відповідними обставинами);
 •  - документи, що стосуються передачі багажу під відповідальність авіакомпанії (у разі втрати або пошкодження багажу);
 •  - рахунки за телефонні переговори зі страховиком або асистансом за кордоном;
 •  - інші подібні документи залежно від страхового випадку, які підтверджують описані в заяві обставин.

За більш детальними консультаціями ви можете звернутися до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та ставте свої питання!

Новини