оформити поліс

← усі новини

Які документи потрібні для оформлення страховки за кордон

У цій статті ми розглянемо, які документи вам знадобляться для оформлення медичної страховки мандрівника та які аспекти подорожі необхідно враховувати, щоб отримати компенсацію в разі настання страхового випадку.

Які документи потрібні для оформлення страховки за кордон

Почнемо з хорошої новини: для оформлення туристичної страховки вам знадобляться лише паспорт та ідентифікаційний код. Для страхування неповнолітнього потрібні лише дані закордонного паспорта. Оформити туристичний страховий поліс онлайн ви можете за допомогою спеціальної форми на сайті компанії УТС ‒ Українське туристичне страхування.

Ця процедура не забере багато часу, однак, до неї варто підійти серйозно, і мова навіть не про коректність даних, що вводяться, а про максимально доцільне включення в поліс усіх ризиків, яким ви та ваші супутники можете піддатися під час подорожі.

 

Підготовка до подорожі: готель, квитки, страховка

Дуже важливо завчасно потурбуватися про бронювання готелю та купівлю зворотних квитків, адже часто в сезон відпусток як квитки, так і номери в готелях ‒ в дефіциті, тому рекомендуємо виставити для себе «горизонт планування» в районі двох-трьох місяців. Це допоможе вам не лише відпочити від таких турбот аж до самої подорожі, але і заощадити, адже вартість перельотів, особливо у авіакомпаній-лоукостерів, збільшується із наближенням дати вильоту. Аналогічна ситуація спостерігається і в готельному бізнесі.

Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Також буде не зайвим заздалегідь через спеціальні сайти або тематичні групи в соціальних мережах пошукати інформацію щодо пам'яток та варіантів проведення дозвілля за обраним вами напрямком. До речі, завчасне планування дозвілля стане вам у нагоді під час оформлення страховки для туриста, оскільки так буде зручніше оцінити і зважити, які пункти варто включити в страховий поліс.

 

Вибір туристичної страховки

Перш за все, рекомендуємо страхуватися на весь час перебування за кордоном. Нерідкі випадки, коли страхові інциденти траплялися саме в останні дні поїздки. Комусь хочеться наостанок ще раз піднятися на гору і звідти сфотографувати гарний вид або ж викупатися в морі. Буде дуже погано, якщо виявиться, що страховий випадок настав у момент, коли поліс вже втратив свою дію.

Читайте також:

Зразок страхового полісу: яку інформацію необхідно вносити до полісу туристичного страхування

По-друге, слід враховувати, що вартість страховки туриста для країн далекого зарубіжжя і Близького Сходу може в два рази перевищувати вартість аналогічного поліса в разі, якщо країна візиту входить в зону ЄС, СНД або ж є популярним туристичним напрямком. Така різниця в ціні продиктована підвищеними ризиками для країн Близького Сходу і досить високою вартістю медичного обслуговування в тих же США або Австралії. Крім того, в переліку послуг страхової компанії ви можете виявити такі пункти, як витрати на евакуацію, репатріацію, відвідування близьким родичем при знаходженні на стаціонарному лікуванні, а також супровід неповнолітніх в Україну. Вартість зазначених послуг у випадку з далеким зарубіжжям може сягати досить значних сум.

 

Скільки коштує туристична страховка

Остаточна вартість страхового поліса залежить багато в чому від цілей поїздки. Наприклад, з огляду на низку об'єктивних причин, найдешевше поліс обійдеться студентам, що збираються на навчання за кордоном. В асортименті страхових програм компанії УТС присутня також страховка для трудових мігрантів у двох варіантах ‒ проста фізична робота і праця, пов'язана із ризиками, наприклад, у шахтарів та членів екіпажу морських і авіасуден.

Читайте також:

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

Окремо варто згадати аспекти туристичної страховки. Найчастіше ми не надаємо великого значення таким звичайним для сучасної людини заняттям, як плавання або біг, однак, в контексті страховки для виїзду за кордон, ці заняття, як і інші, на перший погляд досить безпечні, розглядаються страховими компаніями як такі, що належать до занять аматорським спортом.

Просте плавання, без занурень і стрибків, входить в категорію першого рівня небезпеки з метою поїздки «аматорський спорт, екстремальний туризм», там же ви можете знайти бадмінтон, теніс і гольф. А ось, наприклад, пляжний волейбол і велоспорт вже відносяться до ризиків другого рівня. Сьогодні дуже популярний такий атракціон, як батут, в тому числі і дитячий, він також згадується в другому пакеті «аматорського спорту». У практиці страхових компаній піші подорожі по гірській місцевості відносяться до третьої категорії підвищеного ризику, нарівні з бойовими видами спорту та катанням на сноуборді. Рекомендуємо враховувати ці особливості у разі, якщо місце вашого перебування у відпустці славиться своїми гірськими пейзажами.

Наостанок хотілося б зазначити, що недарма практично всі варіанти сучасного «активного» дозвілля, які може вам запропонувати туристичний бізнес відносяться до тієї чи іншої категорії спорту і пов'язані з підвищеними ризиками травматичності. Перш, ніж скористатися подібними послугами відпочинку, варто уважно ознайомитися з умовами, в яких вони надаються, станом матеріальної бази і наявністю необхідних документів для надання таких послуг. Також рекомендуємо адекватно оцінити, чи відповідає ваша фізична підготовка вимогам цього виду спорту.

Читайте також:

Туристична страховка: на що звернути увагу

За більш детальними консультаціями ви можете звернутися в колл-центр компанії УТС ‒ Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Телефонуйте за номером +38 050 412 77 79 і ставте свої запитання!

Новини