оформити поліс

← усі новини

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Медична страховка для виїзду за кордон знадобиться незалежно від мети поїздки. Компанія УТС – Українське туристичне страхування, підтримуючи сучасні тенденції та турбуючись про заощадження часу мандрівників, пропонує оформити страховий поліс туриста максимально зручним способом – онлайн. У цій статті ми розповімо, як це зробити.

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Згідно із статистичними даними, все більше українців воліють самостійно організовувати свої поїздки, тоді як раніше більшою популярністю користувалися путівки від туристичних агентств. У цьому процесі вирішальну роль зіграв безвізовий режим з ЄС та низкою інших країн, а також прихід до України лоукост-авіаперевізників. У зв'язку з цим з'явилося безліч онлайн-сервісів, які дозволяють відстежити появу найдешевших авіаквитків, вигідно придбати їх заздалегідь і спланувати таким чином своє дозвілля. Для того, щоб відпочинок був максимально спокійним та безтурботним, необхідно також не забути про купівлю туристичної страховки. Ви можете це зробити легко, швидко й зручно на сайті УТС – Українське туристичне страхування.

 

Як купити страховий медичний поліс через інтернет?

 Щоб якнайшвидше оформити електронний страховий поліс, необхідно виконати таку послідовність дій:

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

  1. Перейти на сторінку страхового калькулятора (кнопка «оформити поліс» вгорі стартової сторінки сайту УТС).
  2. У страховому калькуляторі задати стартові параметри вашої поїздки, вибираючи відповідні значення в віконцях меню, що випадає. Це такі параметри, як кількість мандрівників, країна призначення, мета поїздки, кількість поїздок, терміни від'їзду та повернення.
  3. Після цього потрібно вибрати страхову програму. Короткий опис послуг, а також розмір виплат, які закладені по кожному пункту, ви можете побачити, натиснувши на відповідний блок (медична допомога, медична допомога і транспортування, інформаційна допомога). Вартість поліса в залежності від обраної програми відразу вказана поруч з назвою програми («Комфорт», «Еліт» і «VIP»).
  4. Далі необхідно заповнити електронну форму поліса. Для цього треба вказати ваші ім'я та прізвище (латиницею, як у закордонному паспорті), контактний телефон та електронну пошту (на неї буде висланий електронний страховий поліс), дату народження, країну проживання, повну адресу реєстрації (на випадок надзвичайної події), поштовий індекс, серію і номер закордонного паспорта, а також ідентифікаційний номер (якщо є). Залежно від того, на скільки людей оформляється страховка, потрібно також внести їх аналогічні дані (крім електронної пошти). Зверніть увагу, що перша форма заповнюється на страхувальника – того, хто оплачує поліс. Нюанс полягає в тому, що страхувальник не обов'язково входить в число застрахованих осіб (наприклад, якщо ви купуєте туристичну страховку для родичів, а самі не їдете). Тому вгорі форми страхувальника потрібно поставити галочку, щоб включити його до списку застрахованих осіб.
  5. Заповнивши електронну форму поліса, натискаєте внизу кнопку «готово». Після цього потрібно зробити оплату за допомогою онлайн-переказу. Всі фінансові операції на сайті УТС надійно захищені.
  6. На вказану електронну адресу страхувальника буде відправлений документ, що підтверджує страховку для виїзду за кордон. Такий документ надійно захищений оригінальною факсимільною печаткою і автоматично згенерованим електронним цифровим підписом.

Читайте також: Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

 

На що звернути увагу під час оформлення страхового полісу?

Електронний медичний поліс для виїзду за кордон повністю ідентичний стандартному паперовому полісу з юридичної точки зору, який ви отримуєте на руки, звернувшись особисто в офіс страхової компанії. Втім, оформлений через інтернет документ має навіть деякі переваги в порівнянні з паперовим.

По-перше, електронний поліс ви можете роздрукувати стільки разів, скільки захочете, не переживаючи про те, що він загубиться. На кордоні можна пред'явити поліс в електронному вигляді, наприклад, з екрана телефону. При подачі документів на візу в посольство знадобиться тільки роздрукувати поліс та умови договору. Між страховими компаніями і візовими центрами існує домовленість, що дозволяє пред'являти страховку в такому вигляді.

По-друге, купуючи страховку від УТС – Українське туристичне страхування через інтернет, ви маєте можливість уважно та не поспішаючи вивчити умови страхової програми і відразу побачити її вартість, приймаючи самостійне й зважене рішення. Це актуально для тих, у кого немає зайвого часу на відвідування офісу страховика.

Зверніть також увагу на те, що в процесі оформлення страховки онлайн ви можете відкоригувати список послуг і сервісів, зв'язавшись по телефону з консультантом. Так, можна додати до стандартного переліку медичних та інших послуг ті, які можуть знадобитися саме вам, або ж збільшити страхову суму на конкретні пункти.

 Читайте також: Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

Крім того, УТС – Українське туристичне страхування пропонує знижку для туристів, які подорожують великою компанією (більше 10 осіб). Щоб її отримати, слід також зв'язатися по телефону з консультантом.

Телефонуйте за номером +38 050 412 77 79 і ставте свої запитання! Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Новини