оформити поліс

← усі новини

Як обрати туристичну страховку: 5 порад для мандрівників

Оформити медичну страховку для виїзду за кордон потрібно, оскільки це - вимога візового законодавства. Проте насправді туристична страховка потрібна не «для галочки», а для безпечного та комфортного перебування людини за межами своєї країни та щоб він міг гарантовано отримати медичну допомогу, якщо виникне така потреба. В цій статті ми розповідаємо, на що слід звернути увагу при купівлі страхового полісу, чи варто платити більше за додаткові сервіси або ж можна обмежитися базовою версією.

Як обрати туристичну страховку: 5 порад для мандрівників

 

Типи туристичної страховки

Якщо ви збираєтеся у відпустку за путівкою туроператора, то оформлення медичного страхового полісу він візьме на себе. Проте агентства здебільшого обмежуються найдешевшим страхуванням, що охоплює мінімум ризиків - формальність отримання візи. У реальному житті скористатися медичною допомогою за кордоном по такому страховому полісу не вийде, адже доведеться майже всі витрати взяти на себе. Причина у тому, що туристичні агентства найчастіше оформлюють клієнтам туристичні страховки із франшизою, бо такі поліси найдешевші. Те самі стосується страхових полісів, що їх продають у візових центрах – єдине їхнє призначення – витримка вимог щодо оформлення віз для громадян України.

Читайте також: Що таке франшиза в страхуванні туриста

Однак це не означає, що хороша медична страховка обов’язково має бути дорогою. Треба просто уважно розібратись із тим, які страхові випадки входять до базового комплекту послуг. Як правило, страхові компанії пропонують мандрівникам вибір із декількох варіантів страхових програм з різними пакетами послуг і різної вартості. Навіть найдешевша туристична страховка  від компанії УТС – Українське туристичне страхування обов'язково включає в себе екстрену медичну та медико-транспортну допомогу, а також деякі інші послуги в різних варіаціях. Це якраз і входить у поняття добровільного медичного страхування туристів.

Читайте також: Туристична страховка: на що звернути увагу

 Як підібрати хорошу страховку: поради

Найголовніше у туристичній страховці - її відповідність потребам клієнта, тому до вибору страхової програми треба підходити серйозно. По суті, хороший страховий медичний поліс, як конструктор, збирається з кількох блоків послуг, які можуть стати у пригоді людині залежно від того, куди їде застрахований клієнт та що має намір робити.

УТС - Українське туристичне страхування пропонує гідні комплексні страхові програми, в яких досвідчений мандрівник, швидше за все, і так знайде все необхідне. Однак їх можна «прокачати» і зробити ще кращими, особливо якщо подорож передбачає екзотичний відпочинок. Ось кілька корисних порад.

Читайте також:  Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Наприклад, якщо ви плануєте поїздку в південну країну, то то треба зважувати на можливість сонячних опіків.  Це є поширеною проблемою, з якою стикаються відпочивальники, однак вони дивуться, чому страховка не покриває такий ризик. Причина відмови в тому, що тривалість перебування під прямими сонячними променями контролює сама людина, і страховик не може нести за це відповідальність.

Читайте також: Що не покриває туристична страховка? Причини відмови у виплаті від страхової компанії

Якщо під час пляжного відпочинку ви будете кататись на "банані", гідроциклі, віндсьорфі  і так далі - додайте до страхування "активний відпочинок". Це ж стосується кінних прогулянок, різноманітних командних ігор та інших "активностей", які важливо передбачити завчасно.

Якщо ви плануєте за кордоном займатися будь-яким спортом, слід вказати це відразу, інакше ніякі медичні витрати у разі травмування компенсовані не будуть. Для лижників та альпіністів існує так звана "гірськолижна страховка". Як варіант, можна додати до звичайної туристичної страховки «рятувально-пошукові роботи», а також страхування громадянської відповідальності для третіх осіб.

Читайте також: Зразок страхового полісу: яку інформацію необхідно вносити до полісу туристичного страхування

Для тих, хто має певні хронічні захворювання, є можливість застрахуватися від їх загострення (зазвичай "хроніка" - виключення з страхових випадків).

Якщо ви турбуєтесь щодо збереження багажу і везете дорогі речі - їх варто також застрахувати окремо, тому що стандартний поліс не враховує вартість багажу і передбачає фіксовану виплату у разі його втрати або пошкодження, а авіакомпанія звичайно компенсує близько $20 за кілограм. 

Читайте також:

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

Зверніть увагу на те, або страховий поліс покривав весь період вашого перебування за кордоном. Сервіс УТС – Українське туристичне страхування  передбачає автоматичне збільшення терміну дії договору у разі, якщо ми подорожуєте до країн Шенгенської зони.

Також важливими факторами є кількість і частота поїздок. Наприклад, якщо ви плануєте просто з’їздити в відпустку за кордон, то логічно купити одноразовий поліс. Однак скористайтесь можливістю оформлення страхування для виїзду за кордон на регулярній основі, якщо вам часто доводиться подорожувати. Така страховка розрахована на певну кількість днів протягом року, незалежно від кількості поїздок, бувають також "безлімітні" страхування на рік.

За більш детальними консультаціями Ви можете звернутися до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та ставте свої питання!

 

 

Новини