оформити поліс

← усі новини

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Завдяки безвізовому режиму, який нещодавно отримала Україна, Європа стала більш доступною для наших співвітчизників. Якщо найближчим часом ви запланували поїздку до однієї з країн ЄС, подбайте про себе і близьких: підберіть найбільш відповідну вашому типу відпочинку програму туристичного страхування від компанії УТС - Українське туристичне страхування.

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Далека подорож це завжди певний ризик, але ви можете мінімізувати можливі фінансові витрати, пов'язані з цим.

Якщо виникають проблеми у чужій країні, турист може розраховувати тільки на себе. Наприклад, у разі несподіваної хвороби в зоні Шенгену мандрівникові доведеться самому шукати й оплачувати медичну допомогу, а розцінки на послуги лікаря тут європейські.

                    Читайте також:   Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Врятувати становище допоможе завчасно оформлена страховка для виїзду за кордон від компанії УТС - Українське туристичне страхування.

Крім медичних опцій до поліса можна включити й інші ризики: нещасні випадки, втрату або псування багажу, ризики невиїзду (наприклад, якщо в останній день виникли нездоланні обставини, через які ви не змогли поїхати у відпустку, страховик поверне гроші, витрачені на організацію поїздки).

Обов'язковою є страховка авто для виїзду за кордон (якщо ви вирішили подорожувати власною машиною). Додатковою можливістю для наших клієнтів є також покупка Картки технічної допомоги від наших партнерів – проекту Car Assistance.  

Купуючи поліс, багато хто обмежується одним питанням: скільки коштує страховка для закордонної поїздки? При цьому нерідко туристи забувають уточнити, які ризики вона покриває і як діяти в разі настання страхового випадку. З’ясуймо, що потрібно робити у випадку надзвичайної події і на що може розраховувати застрахований у надійній компанії мандрівник.

Як діяти туристу?

1. Щоб у складній ситуації не розгубитися, вивчіть умови договору й заздалегідь поставте питання консультанту нашої компанії за телефонним номером 637 (з мобільного).

Пам'ятайте, що страховка для виїзду за кордон, ціна якої для кожного туриста відрізнятиметься залежно від заданих параметрів, завжди повинна бути під рукою (найбільш зручним є електронний документ).

2. Відразу після настання страхового випадку зв'яжіться з представником компанії УТС - Українське туристичне страхування (можливі форми комунікації й номер call-центру вказані в договорі).

Заздалегідь подумайте про те, як ви будете підтримувати зв'язок за кордоном. Можливо, варто придбати картку місцевого мобільного оператора. Зверніть увагу, що існують обмеження за часом надання інформації про надзвичайну подію, зазвичай це 2 дні з дати події. Страховику необхідно повідомити свої ПІБ та номер поліса, а також описати суть проблеми. Після цього консультант детально розповість, що і як потрібно робити (інструкція в різних ситуаціях та різних країнах буде відрізнятися).

3. Іноді клієнт, який має на руках договір страхування туристів, не може зв'язатися зі своїм страховиком і змушений сам шукати вихід із ситуації й платити за послуги в місцевих клініках і службах (таке може бути, наприклад, через тимчасову відсутність зв'язку). У подібних ситуаціях потрібно збирати всі документи, які в подальшому допоможуть отримати компенсаційні виплати.

Як працює УТС - Українське туристичне страхування?

Договір на страхові послуги укладається й оплачується в Україні. УТС - Українське туристичне страхування бере на себе організацію роботи з місцевими клініками та іншими службами. Зателефонувавши до call-центру за номером, вказаним у полісі страхування подорожуючих за кордон, ви будете спілкуватися з консультантами, які відповідають за вирішення вашої проблеми.

Ми надамо детальну консультацію зрозумілою вам мовою й розв'яжемо всі питання, пов'язані з прийомом у лікаря й оплатою його послуг (якщо це медична страховка для виїзду за кордон). Існує також технічний асистанс – організації, які займаються обслуговуванням іноземних автомобілів. Вони вирішують проблеми, пов'язані з ДТП (за страховками «Зелена карта») й поломками транспортного засобу (за технічними картками).

Для різних страхових випадків і для різних типів страховок передбачений свій алгоритм дій. Якщо клієнт у змозі рухатись самостійно, ми направимо його до найближчої клініки, в іншому випадку – організуємо виклик на місце відповідних служб (швидка допомога або служба з надзвичайних ситуацій). За необхідності ми також забезпечимо й оплатимо евакуацію і транспортування туриста на батьківщину. Залежно від умов, на яких укладено договір про медичне страхування для виїзду за кордон, витрати можуть бути оплачені за фактом на місці або ж компенсовані клієнту після повернення в Україну.

Порадуємо українських мандрівників, які збираються у відпустку або на вихідні до Європи: ЄС – один із найбезпечніших туристичних напрямків, тому загальна кількість звернень серед застрахованих осіб не перевищує 5%. Але оскільки ніхто не знає, чи ввійде він до цього списку, краще витратити невелику суму на туристичне страхування (купити поліс можна в режимі онлайн) і спокійно їхати відпочивати.

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання!

Читайте також:

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Що таке франшиза у страхуванні туриста

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Новини