оформити поліс

← усі новини

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

Медична страховка для виїжджаючих за кордон – річ, безумовно, важлива і економічно обгрунтована, оскільки вартість медичних послуг в більшості країн у багато разів перевищує вартість поліса. Уважно ознайомившись з інформацією на цю тему на сайті УТС – Українське туристичне страхування, ви напевно помітили, що «смислове ядро» в туристичній страховці – це турбота про здоров'я мандрівника. Однак крім різноманітних послуг екстреної медицини страховий поліс для виїзду за кордон може містити і ряд додаткових корисних опцій. Про них ми розповімо в цій статті.

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

 

Які додаткові опції може містити страховка?

В процесі оформлення поліса агент страхової компанії обов'язково розповість про додаткові послуги, які ви можете додати до списку. Залежно від місця та мети поїздки, деякі з них можуть бути дуже актуальними. Відзначимо також, що туристична страховка може містити додаткові опції в базовому варіанті, однак сума компенсації по ним буде фіксована. Коли є бажання, можна збільшити розмір виплати за конкретну опцію, доплативши невелику суму.

Подивимося, якими можуть бути ці послуги. 

  1. Страхування втрати або затримки багажу

Страховий поліс для виїжджаючих за кордон дуже часто включає страховку від втрати багажу як один із найпоширеніших ризиків. Йдеться про пошкодження, знищення або втрату ваших речей під час перельоту або переїзду, буває також страховка від крадіжки валізи в готелі. Як правило, авіакомпанії відшкодовують такі збитки, завдані пасажиру з вини їх співробітників або аеропорту, що відповідає міжнародним нормам Монреальської та Варшавської конвенцій. Однак суми виплат можуть суттєво відрізнятися, крім того мандрівникові доведеться витратити час на з'ясування відносин з перевізником, доводячи його вину та розмір завданого збитку. Поліс туристичної страховки від компанії УТС в середньому передбачає компенсацію за втрату або тривалу затримку багажу в розмірі 100 євро (на покупку предметів першої необхідності).

Те ж саме стосується збитків, завданих затримкою доставки багажу. Авіакомпанії несуть відповідальність за такий вид шкоди, якщо не зможуть довести, що вжили всіх необхідних заходів. Щоб не переживати за подібні події, краще заздалегідь оформити туристичну страховку, яка містить захист від них. Отримати компенсацію за втрату або затримку багажу ви зможете після повернення додому. Для цього потрібно надати страховику квитанції, бірки з багажу та рапорт від перевізника (у разі страхування багажу в готелі – заяву від адміністрації закладу).

Читайте також: Скільки коштує туристична страховка

 2. Страхування затримки або скасування рейсу

Згідно з правилами, яких дотримуються авіакомпанії, в разі затримки або скасування рейсу вони зобов'язуються забезпечити пасажирів харчуванням і проживанням в готелі. Здебільшого йдеться про затримку регулярного рейсу на строк понад 4-6 годин. Чартерних рейсів таке не стосується. Так ось, авіаперевізник зобов'язаний компенсувати збитки, якщо не доведе, що вжив усіх заходів, щоб запобігти ситуації, а якщо доведе – то не повинен. Такий тип страхування, безумовно, є актуальним для зайнятих людей, чиї інтереси можуть серйозно постраждати від зриву термінів поїздки, а також для тих, хто здійснює тривалий переліт з пересадками.

УТС – Українське туристичне страхування  надає можливість клієнтам купити страхові поліси із такими опціями. Стандартні страхові програми «Еліт» і «VIP» містять страховий ліміт на випадок затримки або скасування рейсу в розмірі 100-150 євро, що покриє витрати на харчування чи готель під час очікування. Для отримання виплат мандрівникові слід зберегти квитанції про витрати.

Читайте також: Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 3. Страхування від невиїзду

Дана послуга передбачає страхування на випадок відміни запланованої поїздки в зв'язку з істотними змінами обставин. Вона корисна для тих мандрівників, хто збирається скористатися послугами турагентств, тому що путівку швидше за все можна повернути, а ось численні витрати на візові збори, скасування броні готелю і тому подібні, як правило, не відшкодовуються. Також це стосується скасування поїздки через відмову у візі.

Туристична страховка з послугою страхування від невиїзду дозволить компенсувати витрати від зірваної поїздки в таких випадках, як: серйозне погіршення здоров'я, смерть родича, подія, що спричинила значну шкоду майну, призов на військову службу, обов'язок брати участь в судових слуханнях. Очевидно, що йдеться про несподіване настання таких страхових випадків після покупки страховки і до дати поїздки.

Читайте також: Туристична страховка: на що звернути увагу

  1. Юридична підтримка

Компанія УТС – Українське туристичне страхування передбачила об'ємний пакет послуг правової допомоги своїм клієнтам за кордоном. Він представлений в популярних страховках «Еліт» і «VIP» у вигляді адвокатського захисту та внесення застави за клієнта. Витрати на ці страхові ризики покриваються в розмірі від 500 до 2000 євро, що може виявитися дуже доречним, якщо турист, сам того не знаючи, порушить якийсь місцевий екзотичний закон і опиниться в неприємній ситуації конфлікту з правоохоронцями за кордоном.

Розширити правову підтримку за кордоном можна за допомогою так званого страхування цивільної відповідальності. Йдеться про ненавмисне заподіяння шкоди чиємусь здоров'ю або майну. Дуже актуальна опція для любителів екстремального спорту.

Не менш важливою додатковою опцією, яка присутня у всіх варіантах туристичної страховки від УТС є компенсація витрат на відновлення втрачених документів.

Дізнатися докладніше про додаткові опції, які вас зацікавили та розрахувати їх вартість ви можете на сайті УТС – Українське туристичне страхування та за номером +38 050 412 77 79. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Новини