оформити поліс

← усі новини

Туристична страховка: на що звернути увагу

Туристична страховка: на що звернути увагу

 Компанія УТС – Українське туристичне страхування пропонує своїм клієнтам на вибір три види страхових програм, що розраховані на різні потреби мандрівника. Вартість страхового покриття в них варіюється від 15 до 50 тисяч євро. Програми відрізняються не тільки вартістю і обсягом виплат, а й кількістю додаткових сервісів. Тому важливо перед поїздкою заздалегідь вивчити варіанти та вибрати таку страховку для виїзду за кордон, яка найбільше підходить саме вам. У цій статті ми розповімо про особливості туристичної страховки під назвою «Еліт».

Не секрет, що вартість медичних послуг в країнах Європейського союзу не просто висока, але може виявитися непідйомною для туриста з обмеженим бюджетом. Наприклад, одна лише консультація фахівця обійдеться вам приблизно в 50 євро. Звідси випливає прописане в законодавстві Євросоюзу мінімальне страхове покриття в розмірі 30 тисяч євро. Саме такий обсяг виплат закладений в страховій програмі УТС «Еліт».

Читайте також: Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 Які види медичної допомоги покриває туристичний страховий поліс?

Візовий кодекс Євросоюзу регламентує перелік страхових послуг для туристів. УТС – Українське туристичне страхування, дотримуючись норм ЄС, надає повний набір таких послуг. Зокрема, поліс покриває витрати на екстрену медичну допомогу: починаючи із невідкладної допомоги потерпілому на місці події та закінчуючи транспортуванням на батьківщину, якщо раптом така необхідність виникне.

До невідкладної допомоги відносяться послуги амбулаторного та стаціонарного лікування: консультація лікаря, лабораторна та інша діагностика, надання необхідних медикаментів або перев'язувальних матеріалів, госпіталізація. Все це вам забезпечать в місцевій лікарні дипломовані фахівці, і вам не доведеться переживати про організацію процесу або його оплату. У випадку госпіталізації клієнту надається безкоштовне харчування і перебування в палаті. Страхова компанія відшкодує витрати, пов'язані з госпіталізацією, в межах суми страхового покриття (в даному випадку це 30 тисяч євро) і обумовленого в договорі терміну – до тих пір, поки стан здоров'я не дозволить транспортувати хворого додому.

Що може бути гірше за гострий зубний біль, який завжди виникає несподівано? Особливо це важливо, якщо ви подорожуєте з дітьми. Страхова програма «Еліт» від УТС покриває витрати на екстрену стоматологічну допомогу в розмірі 150 євро. Цього цілком вистачить у будь-якій країні Європи для разового відвідування стоматолога, включаючи нескладне лікування або видалення хворого зуба.

 Для жінок дуже важливим буде дізнатися, що медична страховка покриває в тому числі невідкладну гінекологічну допомогу (у випадку кровотеч, зривів вагітності і подібних обставин) і акушерські послуги.

 Медично-транспортна допомога

Очевидно, що у туриста не завжди є можливість самостійно дістатися до лікарні, щоб отримати необхідну медичну допомогу за кордоном. Особливо це стає актуальним для любителів екстремального відпочинку. Медично-транспортні послуги включають два види сервісу – евакуація та репатріація.

Медична евакуація – це транспортування потерпілого на машині швидкої допомоги до найближчої відповідної медустанови або спеціаліста. Репатріація, про що говорилося вище, – це обумовлене небезпечним для життя людини станом здоров'я дострокове повернення в країну проживання. У цьому випадку страхова компанія відшкодує витрати на квиток додому застрахованого клієнта. Як правило, розмір відшкодування витрат на проїзд розраховується виходячи з категорії транспорту, яким людина користувалася, виїжджаючи за кордон.

Не можна не згадати також про посмертну репатріацію. Ніхто не хоче заздалегідь думати про смерть, однак турбота про ваших близьких у вигляді страхового поліса «Еліт» звільнить їх від значної частки труднощів, пов'язаних із смертю родича. Компанія в рамках страхової суми відшкодує всі витрати на таку сумну необхідність.

Медична туристична страховка також дозволяє близькому родичу безкоштовно приїхати до застрахованого клієнта, який знаходиться в стаціонарі за кордоном більше 10 днів. Крім того, надається послуга супроводу додому неповнолітніх дітей клієнта, якщо той знаходиться на лікуванні, що теж важливо.

Особливістю страхової програми «Еліт» є можливість дострокового повернення додому в разі раптової смерті близького родича. На це передбачено суму в розмірі 1000 євро або доларів.

 Інші види страхових послуг в полісі «Еліт»

УТС – Українське туристичне страхування відшкодовує витрати на зв'язок з асистансом за кордоном. Виплати проводяться після надання клієнтом квитанцій. Крім того, відшкодовуються витрати на низку сервісів, пов'язаних із юридичною, інформаційною та логістичною допомогою.

Так, наприклад, у разі затримки або скасування авіарейсу компанія покриє відповідні витрати на суму в 100 євро. Така ж сума передбачена на вирішення проблем із затримкою доставки багажу понад шість годин. Даний туристичний страховий поліс передбачає також 100 євро на придбання предметів першої необхідності в разі втрати багажу.

Не менш важливою особливістю є можливість скористатися допомогою адвоката, якщо раптом за кордоном ви потрапите в нестандартну ситуацію, на що в програмі закладено 500 євро. В разі проблем з правоохоронними органами, ще 1000 євро покриють суму застави.

Якщо раптом ви втратите документи, сума відшкодування витрат на їх відновлення становитиме 200 євро. Крім того, туристична страховка «Еліт» дозволяє користуватися послугами перекладача на додачу до комплексу організаційної допомоги, як то: бронювання готелю, покупка квитків або виклик таксі. Якщо ви з якоїсь причини не подбали про це заздалегідь, такий сервіс може виявитись дуже доречним.

Про те, як швидко і зручно оформити страховку онлайн, читайте в статті: Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

 Розрахувати вартість медичної страховки для виїзду за кордон ви можете самостійно, скориставшись калькулятором страховки он-лайн

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС – Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та ставте свої питання!

Новини