оформити поліс

← усі новини

Туристична страховка для літніх людей

Страховка для виїзду за кордон стане в нагоді всім незалежно від віку, проте не секрет, що наше здоров'я з роками вимагає більш пильної уваги. Тому страхові компанії традиційно розподіляють мандрівників за віковими групами, застосовуючи до них спеціальний коефіцієнт для розрахунку вартості поліса. У цій статті ми поговоримо про туристичну страховку для мандрівників старшої вікової категорії.

 

Туристична страховка для літніх людей

 

Навіщо потрібна туристична страховка для пенсіонерів?

На Заході до літніх людей прийнято застосовувати поняття «третій вік»: це такий період життя, коли людина закінчує трудову діяльність і більше орієнтується на особисті інтереси. Як правило, люди присвячують час відпочинку, культурному та духовному розвитку, багато хто нарешті може відправитися в тривалу подорож. І якщо в Європі й США медицина страхова для всіх громадян взагалі, то українцям необхідно заздалегідь подумати про те, щоб купити медичну страховку для виїзду за кордон.

Читайте також: Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Незалежно від того, наскільки добре відчуває себе людина у віці старше 60 років, існують об'єктивні причини, за якими певні показники організму відрізняються від таких у більш молодого. В першу чергу це стосується здатності організму до регенерації (відновлення) та підвищеної небезпеки травм. Так, падіння або забиття, які раніше закінчилися б синцем або розтяжінням, у літньої людини з більшою ймовірністю призведуть до перелому або навіть до інвалідності.

Читайте також: Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 Туристична страховка надає мандрівнику можливість отримати таку безкоштовну допомогу за кордоном, як:

- екстрена медична допомога при раптовому погіршенні здоров'я (прийом у лікаря, діагностика, отримання необхідних препаратів);

- госпіталізація та оперативне втручання за необхідності;

- репатріація (повернення на батьківщину) в супроводі фахівця, якщо з якоїсь причини неможливо надати допомогу на місці;

- інформаційна та юридична підтримка.

Читайте також:

Туристична страховка: на що звернути увагу

 

Які ризики найнебезпечніші для літніх туристів?

Хоча здоров'я у кожної людини відрізняється за індивідуальними показниками, згідно із статистичними даними, туристи пенсійного віку найчастіше стикаються з такими ризиками:

- різні травми;

- проблеми з серцем (як правило – наслідок загострення хронічних захворювань);

- гіпертонія (може привести до інфаркту або інсульту);

- розлад травної системи у відповідь на зміну звичного харчування.

 Вказані ризики у цієї вікової групи дуже високі та часто призводять до більш тяжких наслідків, і, відповідно, вимагають більш високої компенсації витрат на медичні послуги за кордоном з боку страховика. З цієї причини далеко не всі страхові компанії погоджуються страхувати літніх клієнтів.

 Читайте також: Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

 

Скільки коштує туристична страховка для пенсіонера?

Залежно від віку туриста, до списку факторів ціноутворення страхового поліса для виїзду за кордон додається спеціальний коефіцієнт. Відповідно, чим старша людина, тим цей коефіцієнт вище (втім те ж саме стосується вартості страховки для маленьких дітей, чим менша дитина – тим дорожчий поліс).

Згідно з прийнятими в страхуванні правилами, цей коефіцієнт складає: 1,75 (від тарифу) для людей у ​​віці від 65 до 69 років, 2,25 – для віку від 70 до 74 років. Для людей старше 75 років страховка може обійтися в 3-4 рази дорожче.

В Україні та взагалі на пострадянському просторі складно знайти страховика, готового надати страховку для людей старше 80 років, відсоток відмови становить близько 80%. Причина в тому, що у людей такого похилого віку ризики серйозного погіршення здоров'я, наприклад, під час авіаперельоту, зростають багаторазово, а рівень смертності в цілому більше, ніж у інших вікових категорій. 

Читайте також: Як купити страховий поліс для поїздки за кордон із дитиною

 

За більш детальними консультаціями ви можете звернутися в кол-центр компанії УТС – Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Телефонуйте за номером +38 050 412 77 79 і ставте свої запитання!

Новини