оформити поліс

← усі новини

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Плануючи подорож до Європи, яка, безумовно, є одним із найбільш спокійних і безпечних місць, українським туристам слід пам'ятати про пильність та обережність. Навіть у цивілізованій країні можна потрапити в скрутну ситуацію. І якщо попередити всі небажані події ми не можемо, то можливість мінімізувати їх наслідки (хоча б у фінансовому плані) існує – завдяки такій послузі, як туристичне страхування.

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Вирішили скористатися привілеями, які дає безвізовий режим, і вирушити у відпустку чи на уік-енд за межі України? Виїжджаючи до сонячного Неаполя, на бірюзовий острів Крит, до сюрреалістичної Барселони, романтичного Парижу або мальовничої Праги, візьміть із собою страховку для виїзду за кордон. Вона стане в нагоді не тільки тим, хто захоплюється екстремальними видами спорту.

З якими проблемами найчастіше стикаються українські туристи за кордоном?

Травми

Звичайно, найчастіше до травматологів звертаються мандрівники, які обрали активний відпочинок, наприклад, лижну прогулянку, велотур, гірський туризм або різні водні заходи (дайвінг, серфінг). У подібних випадках слід купувати розширене медичне страхування при виїзді за кордон (програму Аматорський спорт)– його ціна вища, ніж у стандартного пакета, однак згодом точно не виникне фінансових труднощів під час лікування травм суглобів і зв'язок.

Але й ті, хто їде за межі батьківщини, щоб помилуватися іноземними пам'ятками культури або поніжитися на місцевих пляжах, не захищені від випадкових ушкоджень. Сонячні опіки, вивихи, розтягнення, обмороження, побутові травми – все це передбачено у страхуванні подорожуючих за кордон.

Окремої уваги потребують травми, пов'язані з ДТП. Турист може бути і винуватцем, і жертвою події – в будь-якому випадку йому доведеться понести значні фінансові витрати. Покрити вартість лікування може медична страховка для виїзду за кордон, а щоб не довелося зі своєї кишені відшкодовувати збитки іншим учасникам ДТП, водієві потрібна страховка авто для поїздок за кордон (якщо ви подорожуєте власним авто).

За різними підрахунками, в середньому на травми різного ступеня тяжкості припадає близько чверті всіх страхових випадків.

Харчові отруєння

Вивчаючи умови різних програм туристичного страхування, яке можна оформити і в онлайн-режимі на сайті компанії УТС - Українське туристичне страхування, зверніть увагу на захворювання травної системи. Вони становлять трохи менший відсоток страхових випадків порівняно з травмами (приблизно 20-22%).

Хоча в Європі немає таких екзотичних гастрономічних пропозицій, як в Азії або африканських країнах, а якість продуктів набагато вища, випадків харчових отруєнь чимало й тут. Найчастіше проблеми виникають з вини самих туристів – через надмірне вживання алкоголю, порушення правил гігієни та умов зберігання продуктів.

Проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту також можуть виникнути:

• внаслідок зміни раціону й повсякденного меню (наприклад, розлади спостерігаються у людей, які різко захопились поїданням устриць, ракоподібних та інших морепродуктів);

• через неправильне поєднання продуктів.

Незалежно від причини нездужання, маючи на руках поліс страхування туристів, можна розраховувати на якісну лікарську допомогу в дорогих європейських клініках.

Алергічна реакція

До 10% страхових випадків пов'язані з різними алергічними реакціями. Останні можуть виникати у відповідь на запахи, укуси, продукти харчування. Найчастіше від алергії, яка зазвичай проявляється у вигляді висипів, набряків, нежиті та підвищення температури, страждають діти.

Хоча найбільше подібних скарг виникає під час відпочинку в екзотичних країнах, таких як Таїланд і Малайзія, зафіксовано чимало звернень і від туристів у Євросоюзі. Тому, плануючи поїздку до Іспанії, Греції, Болгарії, Нідерландів, Бельгії та інших європейських країн, подбайте, щоб ваша медична страховка для виїзду за кордон, ціна якої залежить від переліку страхових ризиків, передбачала й це захворювання.

Застуди, інфекції

Як не дивно, лідером серед усіх страхових випадків часто виявляються застудні захворювання, які зазвичай пов'язані з різкою зміною клімату, а також із переохолодженням або перегріванням. Залежно від стану пацієнта, лікування ГРЗ, грипу або ангіни в ЄС (з урахуванням вартості виклику швидкої медичної допомоги) обійдеться недешево (в Німеччині, наприклад, це може коштувати 500 євро). Якщо ж є страховка для виїзду за кордон, ціна на препарати і прийом у лікаря не має вас хвилювати – страхова компанія оплатить витрати.

Окрім описаних вище страхових випадків, причиною візиту до лікаря можуть стати стоматологічні проблеми та біль у серці. Зазвичай чим вища ціна страховки для виїзду за кордон, тим більше страхових ризиків вона охоплює. Найбільшого захисту традиційно потребують діти та люди похилого віку.

У разі, якщо ви маєте страховий поліс, про ваше лікування подбає УТС - Українське туристичне страхування. Якщо страховки немає – ви змушені будете оплатити медичну допомогу самостійно.

Читайте: Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів.

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання!

Читайте також:

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

Що таке франшиза у страхуванні туриста

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Новини