оформити поліс

← усі новини

Страхування в Україні для іноземців та нерезидентів

Медичне страхування туристів, що виїжджають за кордон, як правило, здійснюється ще на етапі підготовки до поїздки в країні проживання. Однак для іноземних громадян існує також можливість оформити медичну страховку після приїзду в Україну. У цій статті ми розповімо, що слід робити іноземцю, який опинився в Україні без страхового поліса мандрівника.

Страхування в Україні для іноземців та нерезидентів

Кому потрібен поліс медичного страхування?

Залежно від того, громадянин якої країни планує свій візит в Україну, слід мати на увазі візові договори між країнами. Відповідно до міжнародних норм, відвідування країни на підставі візи будь-якого типу вимагає обов'язкової наявності страхового медичного полісу. Без нього можна просто не отримати дозвіл на в'їзд. Законодавство України вимагає від іноземних громадян мати дійсний страховий поліс з мінімальною сумою покриття, що дорівнює 30 тисячам євро. Термін його дії повинен охоплювати весь термін перебування на території країни.

 Читайте також:

Туристичне страхування: що таке мінімальна сума страхового покриття?

 У разі відвідування України громадянином країни, з якою укладено домовленості про безвізовий режим, наявність страховки є рекомендованою, але не примусовою.

Поліс медичного страхування неодмінно знадобиться також іноземцям, які хочуть оформити або продовжити наявну посвідку на проживання в Україні.

 

Навіщо потрібна туристична страховка?

Крім вже зазначеного юридичного аспекту, страхування здоров'я виїжджаючих за кордон має суто практичну цінність, очевидну для більшості мандрівників. Медичний поліс, придбаний за невелику суму, гарантує туристу в разі необхідності отримання всіх видів екстреної медичної допомоги – від діагностики захворювання до репатріації в країну проживання. Йому не потрібно буде витрачати час та гроші в чужій країні в спробах організувати лікарську допомогу собі або близьким – достатньо зателефонувати до цілодобової підтримки страхової компанії та слідувати інструкціям асистансу.

Читайте також:

 Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Відзначимо, що медичну страховку мандрівника можна і потрібно оформляти всім іноземним громадянам, які планують відвідати територію України з туристичною метою або транзитом – незалежно від візового режиму.

 Читайте також:

Туристична страховка: на що звернути увагу

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

 

Страховка для нерезидентів

 Компанія УТС – Українське туристичне страхування здійснює комплексне страхування здоров'я виїжджаючих за кордон, яке відповідає всім вимогам міжнародного законодавства.

Перевага УТС полягає в тому, що купити медичний поліс може як громадянин України – для виїзду за кордон, так і нерезидент – для відвідування і України, і будь-який іншої країни. Відзначимо, що послугами компанії масово користуються туристи з Індії, Китаю, країн Близького Сходу.

Умови договору, а також вартість страховки для іноземця практично нічим не відрізняються від страхових полісів для українців. Крім того, іноземний турист має можливість оформити медичний поліс зручною для себе мовою – російською, англійською або арабською.

Компанія УТС – по-справжньому глобальний сервіс туристичного страхування онлайн. Колл-центр здійснює цілодобову підтримку клієнтів російською, українською та англійською мовами.

 

Як оформити медичний поліс?

Нерезидент України може придбати поліс медичного страхування кількома способами:

- онлайн, перебуваючи в країні проживання, або після приїзду в Україну;

- з міжнародних аеропортів «Бориспіль», «Київ» («Жуляни»), «Одеса».

 Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Щоб з'ясувати вартість туристичної страховки, можна скористатися допомогою страхового калькулятора. Ознайомившись з результатами розрахунку, ви зможете відразу побачити, які страхові програми доступні на ваш запит, а також вивчити їх короткий зміст.

 Телефонуйте за номером +38 050 412 77 79 і ставте свої запитання! Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Новини