оформити поліс

← усі новини

Страхування туристів простою мовою. Основні терміни страхового договору

Оформити поліс туристичного страхування потрібно заздалегідь, перед поїздкою. Договір страхування при виїзді за кордон складається із двох основних частин – поліса з персональними даними застрахованих осіб і юридичного договору страхування. У кожній з цих частин багато спеціалізованих термінів. Тут ми постараємося простою мовою розповісти про базові поняття, які містить договір страховки.

Страхування туристів простою мовою. Основні терміни страхового договору

У кожній країні положення про страхування туристів регламентуються внутрішнім законодавством. Зокрема, вказується мінімальний страховий ліміт, який має гарантуватися страховим полісом туриста. Компанія УТС – Українське туристичне страхування, згідно із Законом України «Про туризм», а також правилами добровільного страхування медичних витрат і нещасних випадків, гарантує мандрівникам весь спектр якісних та своєчасних послуг, прописаних у договорі.

Що являє собою договір туристичної страховки від УТС?

Купуючи туристичну страховку онлайн на сайті УТС – Українське туристичне страхування, ви отримаєте на руки договір в електронному та/або паперовому вигляді. Перша і основна його сторінка є власне самим полісом з усією головною інформацією: тут ваші дані, терміни поїздки і терміни дії страховки, унікальний номер поліса, контактна інформація для зв'язку у разі виникнення страхового випадку за кордоном і таке інше. Друга частина складається з докладного опису положень договору, перерахування послуг, правил і винятків, і займає близько десяти сторінок. 

Детальніше про оформлення страховки онлайн і переваги цього способу читайте в статті: Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

 

Які терміни містить договір?

Учасниками (сторонами) укладеного страхового договору є такі юридичні та фізичні особи, як:

- страховик,

- страхувальник,

- застрахована особа,

- асистуюча компанія.

 Страховик – страхова компанія; вся діяльність цього суб'єкта правових взаємовідносин зводиться до основного завдання – забезпечити клієнту гарантовані виплати в разі потреби.

Страхувальником називається юридична або дієздатна фізична особа, яка уклала договір страхування з фірмою-страховиком і оплатила поліс. Оскільки в нашому випадку йдеться про добровільну медичну страховку для виїзду за кордон, тут страхувальник часто є одночасно і самою застрахованою особою.

Застрахованою особою вважається людина, ім'я якої внесене в страховий поліс і яка має право в разі виникнення страхового випадку звернутися за допомогою, що може призвести до виплат з боку страховика.

У чому різниця між страхувальником і застрахованою особою? Наприклад, у випадку, якщо страховий поліс купується для сім'ї з 4 осіб, то один з них (той, хто платить), є страхувальником, а всі четверо, чиї імена вказані в полісі – застрахованими особами.

При цьому страхувальник може купити поліс, але не бути застрахованою особою. Наприклад, ви відправляєте дітей на відпочинок з бабусею і платите за поліс, але водночас вас в списку застрахованих осіб немає, оскільки ви з ними не їдете.

Асистуюча компанія – це представник страховика за кордоном, завдання якого оперативно і якісно допомогти застрахованій людині в іншій країні в разі потреби. УТС – Українське туристичне страхування забезпечує своїм клієнтам кваліфіковані послуги більше, ніж двох тисяч клінік, лікарів і транспортних компаній по всьому світу. Асистуючою компанією по договорах страхування УТС – Українське туристичне страхування виступає компанія Smile Assistance.

Страхові виплати. Як це працює?

Для того, щоб зрозуміти, в яких випадках турист має отримати виплати, необхідно уважно вивчити спектр надаваних полісом послуг, а також ознайомитися з відповідними термінами. Це:

- страховий ризик,

- страхова сума,

- страхова виплата,

- страхова премія,

- страховий тариф.

 Найголовнішими поняттями тут вочевидь є страхові ризик і виплата. Від ризиків, або, іншими словами, можливих неприємностей, якраз і страхується мандрівник. Імовірність настання таких випадків визначається місцем і метою його поїздки, а страхова компанія, в свою чергу, оцінює їх у грошовому еквіваленті. Виплати при настанні страхового випадку за кордоном здійснює асистуюча компанія за рахунок страхової. Туристична страховка від УТС дозволяє не турбуватися про оплату медичних, транспортних та інших послуг за кордоном.

Страхова сума – це максимальний розмір виплат, який закладено в обраному вами полісі. Залежно від страхової програми, сума страхового покриття може становити від 15 до 50 тисяч євро (або доларів, залежно від валюти країни, в якій знаходиться клієнт).

Страхова премія – це, власне, вартість вашого туристичного страхового поліса. Оплата здійснюється страхувальником у вигляді одноразового платежу готівкою або безготівковим способом (при покупці страховки онлайн УТС – Українське туристичне страхування пропонує варіант оплати банківською картою онлайн).

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання!

Новини