оформити поліс

← усі новини

Страховка для вагітних при виїзді за кордон

Медичне страхування при виїзді за кордон стане в нагоді всім, хто піклується про своє благополуччя та близьких людей. Особливо дбайливо ставитися до свого здоров'я мають жінки під час вагітності. У цій статті ми розповімо, чи потрібна страховка вагітним для виїзду за кордон та на які важливі моменти слід звернути увагу.

Страховка для вагітних при виїзді за кордон

 Навіщо купувати медичний страховий поліс для вагітних?

Під час вагітності організм жінки піддається серйозним навантаженням та стресам. Звичайно, у кожної жінки цей процес відбувається з індивідуальними особливостями, легше або важче. Тому немає однозначної відповіді на питання, чи слід всім вагітним утримуватися від подорожей взагалі і, зокрема – від перельотів. Деякі вважають за краще користуватися альтернативними видами транспорту, наприклад, автівкою. Лікарі рекомендують без зайвої необхідності не піддавати здоров'я жінки додатковому навантаженню, яке виникає під час авіаперельоту.

Читайте також:

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

 У випадках, коли поїздку за кордон не можна відкласти або скасувати, рекомендується купувати страховку для вагітних. Це окремий та особливий вид страхування, який передбачає турботу про здоров'я відразу двох людей.

З огляду на значну кількість та високий ступінь ризиків, які супроводжують «цікавий стан», не дивно, що більшість страхових компаній просто відмовляються страхувати вагітних. Отож, потрібно бути готовими до того, що доведеться добре пошукати підходящий поліс.

Читайте також: Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 

Як вибрати страховку для вагітних?

Звичайна туристична страховка покриває витрати на акушерську та/або гінекологічну допомогу тільки в екстрених випадках, які загрожують життю та здоров'ю вагітної: викидень, кровотеча, позаматкова вагітність тощо. В принципі, якщо термін вагітності зовсім маленький, жінка пройшла всі необхідні обстеження та гарно себе почуває, то цілком можна обійтися простим полісом для виїзду за кордон.

Компанія УТС – Українське туристичне страхування в своїх полісах гарантує екстрену медичну допомогу вагітним при невідкладних станах.

Для того, щоб підібрати особливу медстраховку для вагітних, потрібно мати на увазі, що різні страховики встановлюють різні умови для таких випадків. В цілому їх можна умовно розділити на три групи, які розрізняються максимальним терміном вагітності, який компанія готова застрахувати:

 - до 12 тижнів;

 - до 24 тижнів;

 - до 31 тижнів.

Більшість компаній, що погоджуються страхувати вагітних, визначають максимальним терміном 12 тижнів – і не більше. Це обумовлено тим, що в зазначений період ризики виникнення ускладнень для здоров'я жінки менше, ніж на більш пізніх термінах. Знайти поліс, що включає терміни вагітності після 31 тижня, практично неможливо.

Читайте також:

Скільки коштує туристична страховка

Крім того, список страхових випадків та сервісів, передбачених полісом медичного страхування, може сильно відрізнятися в залежності від обраної компанії. Тому слід уважно вивчати вміст страховки перед покупкою.

Зверніть також увагу, що спеціальний поліс для вагітних, як правило, має фіксований короткий термін дії – від 10 до 15 днів.

Те ж саме може стосуватися суми страхового покриття. Так, якщо під час поїздки за кордоном у вагітної жінки трапляться пологи або ускладнення, і витрати перевищать обумовлену суму, то різницю доведеться викласти зі своєї кишені.

Читайте також: Туристичне страхування: що таке мінімальна сума страхового покриття?

Рекомендуємо при виборі страховки звернути увагу на таку річ, як точне формулювання для всіх страхових випадків. Іноді договір навмисне складається з розмитим описом того, що ж вважати страховим випадком. Щоб гарантовано отримати компенсацію, важливо виключити всі різночитання.

Як купити страховку для вагітних онлайн?

Визначившись з вибором страхової компанії, яка страхує вагітних, купити медичний поліс можна як в офісі, так і онлайн. Майте на увазі, що з великою ймовірністю знадобиться довідка з жіночої консультації, в якій буде вказана така інформація, як термін вагітності, висновок про загальний стан здоров'я вагітної, відсутність патологій тощо.

Читайте також: Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

При покупці поліса онлайн можна самостійно вибрати всі опції, які знадобляться саме вам та ознайомитися з переліком страхових послуг. Відзначимо, що електронний страховий поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий, зате його можна роздрукувати стільки разів, скільки знадобитися, не переживаючи за його цілісність.

Крім того, можна включити в страховку для вагітних інші корисні опції, наприклад, страхування від невиїзду, втрати багажу, відповідальність третіх осіб тощо.

Читайте також: Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

 Залишилися питання про страховку? Задайте їх консультантам УТС – Українське туристичне страхування, зателефонувавши за номером +38 050-412-77-79.

Новини