оформити поліс

← усі новини

Страховка для туристів. Як купити онлайн

Купівля авіаквитків і бронювання житла вже стало буденністю для мандрівників. Кожен навчився шукати вигідні ціни на перельоти і вибирати номери в готелях і апартаменти на сервісах Booking і Airbnb. У той же час від оформлення страхового поліса багато хто відмовляється, мотивуючи це складністю процедури. Компанія УТС - Українське туристичне страхування розповість, як купити страховку для виїзду за кордон онлайн і доведе, що це просто і швидко.

Страховка для туристів. Як купити онлайн

Після введення безвізового режиму з країнами Шенгенської зони не потрібно готувати пакет документів для консульств, в якому страховий поліс був обов'язковим пунктом. Проте, прикордонний контроль має право вимагати у туриста не тільки підтвердження фінансових можливостей на час поїздки, а й діючу страховку. Без неї в'їзд в країну можуть заборонити.

Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

У той же час не тільки страх перед прикордонниками повинен бути стимулом оформлення медичного полісу, а, у першу чергу, турбота про себе і свою сім'ю. І мандрівники це розуміють. Після старту безвіза українці стали купувати страховки приблизно на 25% частіше.

Досвідчені мандрівники знають, що економія в питанні страхування може коштувати дорого. Ціни на медичні послуги в Євросоюзі або США дуже високі. Консультація лікаря в середньому обійдеться в 50 євро. А за гроші, які вам доведеться викласти у разі перебування в стаціонарі взагалі можна було би купити невелику квартиру в столиці. Адже сума, в залежності від складності випадку, може сягати 30 тис. євро. Тому чи варто економити 400 гривень на покупці страхового полісу перед вильотом?

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Як купити страховку онлайн: порядок дій

На головній сторінці сайту компанії УТС - Українське туристичне страхування є кнопка «Оформити поліс». Вона спрямовує клієнта на страховий онлайн калькулятор.

Читайте також:

Розрахувати страховку: скільки коштує медичний поліс для виїзду за кордон

Туристу потрібно обрати, куди він їде: в Європу, країни СНД, країни масового туризму (Туреччина, Єгипет, Болгарія) або йому потрібна страховка, яка захищатиме його здоров'я по всьому світу. Страхову програму«Комфорт» з покриттям 15000 євро/доларів можливо оформити тільки при поїздках в країни СНД і в країни масового туризму - у всіх інших країнах медицина доволі дорога та вимоги до мінімального страхового покриття вищі.

Після місця подорожі слід зазначити кількість осіб, яким необхідно страхування.

Потім - мету поїздки. Цей пункт дуже важливий. Від нього залежить кінцева ціна медичного страхового полісу і список послуг, які покриє страховка. Є чотири варіанти мети. Це відпочинок, екскурсії, бізнес-відрядження; аматорський спорт і екстремальний туризм; навчання за кордоном; робота  за кордоном. До спортивної мети відноситься не тільки катання на лижах або серфінг, а й звичайне плавання в морі. Якщо турист планує плавати, краще вказати цю мету поїздки, щоб мінімізувати ймовірність відмови у виплатах від страхової компанії.

Читайте також:

Що не покриває туристична страховка? Причини відмови у виплаті від страхової компанії

В цілі «аматорський спорт і екстремальний туризм» види спорту класифіковані за категоріями складності. Бадмінтон і плавання - перша категорія. Баскетбол і стрибки на батуті - друга. Гірськолижний спорт, футбол і альпінізм - третя. Страховий поліс при другій і третій категоріях буде дорожчим, тому що ризики отримати травму вищі і витрати на лікування таких травм також доволі великі.

Після мети потрібно вказати кількість поїздок. У разі, якщо ви подорожуєте рідко, підійде варіант «одна», а в поле нижче залишається додати дати відпустки. При частих виїздах зручніше купувати багаторазовий медичний поліс. У страховому калькуляторі потрібно відзначити дату першого виїзду і загальну кількість днів, які мандрівник планує провести за кордоном.

Яку страхову програму вибрати

Коли всі параметри внесені, на сайті з'явиться ціна страхового поліса при покупці онлайн. Туристу потрібно лише обрати необхідний пакет. «Комфорт» - це покриття в 15000 євро/доларів і мінімальний набір найнеобхідніших послуг при страхових випадках. «Еліт» передбачає покриття в 30000 євро/доларів. В поліс входять додаткові послуги - затримка і скасування рейсу, проблеми з доставкою багажу. Пакет «VIP» - це покриття в 50000 євро/доларів. Тут список опцій найбільший. Щоб ознайомиться з наповненням кожного пакета, не треба переходити на інші сторінки сайту. Все докладно описано тут же, в страховому калькуляторі.

Читайте також:

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Внесення даних і оплата страхового полісу

Оптимальний пакет обраний. Тепер потрібно заповнити електронну форму поліса - внести дані всіх, хто буде застрахований. Інформація прописується латиницею. Транслітерація особистих даних - як в закордонному паспорті. Це прізвище та ім'я, телефон, email, на який прийде електронний поліс, дата народження і країна проживання, серія і номер закордонного паспорта. Також адреса реєстрації на випадок надзвичайної події і поштовий індекс.

Перша електронна форма заповнюється на того, хто оплачує медичний поліс. Якщо ця людина також їде за кордон, вгорі потрібно відзначити галочкою пункт «Внести страхувальника до переліку застрахованих осіб». Справа в тому, що часто страховий поліс купується для когось із близьких.

Читайте також:

Страхування туристів простою мовою. Основні терміни страхового договору

Коли вся інформація заповнена і перевірена, можна натискати кнопку «Готово». Відкриється вікно оплати поліса зручним для клієнта способом. Після цього на вказаний email компанія відправить документ з оригінальною печаткою та електронним цифровим підписом. Це і є підтвердження страховки. Електронний медичний страховий поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Його можна роздрукувати або, за необхідності, показати в електронному вигляді з екрану телефону.

Вся процедура оформлення і покупки страхового поліса для виїзду за кордон онлайн займає не більше 20 хвилин.

Вирушаючи в подорож, не забудьте про поліс медичного страхування! Розрахувати вартість страховки, оформити і сплатити туристичний поліс ви можете онлайн - на сайті УТС - Українське туристичне страхування.

З питань про туристичну страховку вас безкоштовно проконсультують фахівці колл-центру компанії УТС: телефонуйте +38 050 412-77-79.

Новини