оформити поліс

← усі новини

Страховка для навчання за кордоном. Поради українським студентам

Страхування студентів, що виїжджають на навчання за кордон– обов'язкова вимога більшості іноземних навчальних закладів. Крім того, страховка обов'язкова для отримання візи. Але навіть якщо ВНЗ не вимагає медичний поліс, слід подумати про те, що навчання за кордоном передбачає не короткочасне перебування в іншій країні, а протягом кількох років. У цій статті ми розповімо про те, як відбувається страхування студентів для виїзду за кордон.

Страховка для навчання за кордоном. Поради українським студентам

 

Медичне страхування студентів

Коли говорять про страховку для студентів, в першу чергу йдеться про компенсацію витрат на медичні послуги за кордоном. УТС – Українське туристичне страхування надає можливість оформити спеціальний вид страховки для студентів.

Точно так же, як і в туристичній страховці, в такому полісі будуть передбачені всі види екстреної медичної допомоги:

 •  - прийом та огляд у лікаря;
 •  - діагностичні процедури (лабораторні, апаратні та інші необхідні) для постановки діагнозу;
 •  - надання медикаментів або рецепта;
 •  - власне лікування (амбулаторно або в стаціонарі);
 •  - оперативне втручання;
 •  - екстрена допомога при травмах, переломах (діагностика та надання супутніх перев'язувальних матеріалів, спецзасобів);
 •  - стоматологічна допомога;
 •  - акушерсько-гінекологічна допомога (при загрозливих для життя станах).

Крім того, медичний поліс для студентів передбачає медично-транспортну допомогу:

 •  - медична евакуація (доставка до лікарні на машині швидкої допомоги);
 •  - медична репатріація на батьківщину (в разі серйозного погіршення здоров'я, при  - неможливості продовжувати навчання за кордоном за медичними показаннями);
 •  - посмертна репатріація в Україну або похорон за кордоном (при летальному наслідку захворювання або нещасному випадку).

Читайте також:

Як купити страховий поліс для поїздки за кордон із дитиною

 

Додаткове страхування в студентській страховці

Зверніть увагу на те, що існує можливість розширити список гарантованих страховкою послуг, для того, щоб захист студента в іншій країні був максимально комплексним. Це може бути, наприклад, послуга організації пошуку зниклого студента, якщо він заблукає під час екскурсії в горах або в лісі. Або, наприклад, страхування особистих речей від крадіжки в гуртожитку або на вокзалі.

Крім того, можна збільшити суму страхової виплати за конкретні види медичних послуг, наприклад, на стоматологію. Це може бути дуже актуально для молодих людей, у яких ще ростуть зуби мудрості, оскільки ці зуби часто вимагають серйозних оперативних втручань, які може не покрити закладена в стандартному полісі сума.

В цілому ж, батькам, чия дитина виїжджає на навчання за кордон, слід відповідально підійти до питання страхування та максимально передбачити ті потреби, які можуть виникнути у їх дитини за кілька років навчання.

Читайте також: Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

 

Чому важлива страховка для студентів?

 В першу чергу, страхування здоров'я студента необхідно тому, що це стандартна практика для більшості зарубіжних ВНЗ і без поліса можуть просто не зарахувати або не дозволити в'їзд до країни. Зокрема, в обов'язковому порядку ВНЗ вимагають страховку для студента в Європі, Канаді, Австралії, Ісландії, Південній Кореї та Туреччині.

По-друге, вартість медичних послуг в Європі або США дуже висока, тому при серйозному погіршенні здоров'я іноземному студентові, звичайно, нададуть допомогу, але виставлений рахунок у результаті може стати причиною вимушеного припинення навчання.

 Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 Пам'ятайте також про те, що в більшості західних країн, наприклад, в США, відсутня можливість виклику лікаря додому або купівлі будь-яких препаратів в аптеці без рецепта, якщо у людини немає медичного страхового поліса. Наївно всерйоз розраховувати на те, що протягом кількох років студенту не знадобиться медична або інша допомога.

 

Скільки коштує страховка для студента?

Вартість страховки для студентів залежить від ряду факторів, в першу чергу від тривалості перебування за кордоном та від країни. На сайті УТС – Українське туристичне страхування можна самостійно розрахувати приблизну вартість такого поліса. Для цього потрібно перейти на сторінку і в меню «мета поїздки» вибрати «навчання за кордоном». Далі необхідно вибрати країну й термін. 

Мінімальною сумою страхового покриття для європейських країн є 30 тисяч євро. Таку суму включає стандартна туристична страховка. Однак експерти стверджують, що для тривалого перебування за кордоном, як у випадку з навчанням, такої суми недостатньо і рекомендують збільшити її хоча б до 50 тисяч євро.

 Відзначимо також, що чим на більший термін укладається договір страхування, тим дешевше обійдеться поліс в перерахунку на дні.

 Якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете звернутися в наш кол-центр за номером +38 050 412 77 79. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних!

 

Новини