оформити поліс

← усі новини

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

Незалежно від того, їдете ви за межі України зі звичайним закордонним паспортом або плануєте «випробувати» безвіз, вам потрібно купити туристичну страховку. І справа не тільки у вимогах міграційних служб – якщо ви матимете на руках страховий поліс, вам не доведеться хвилюватися з приводу високої вартості медичних послуг за кордоном. Останні можуть знадобитися і через випадкову травму, і через несподіване ГРЗ, і через зуб, який невчасно розболівся. Медична страховка для виїзду за кордон необхідна незалежно від того, з якою метою ви їдете за кордон. В будь-якому випадку може знадобитися лікарська допомога.

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

Де і як здійснюється страхування туристів?

Якщо поїздку організовує туристична фірма, вона бере на себе й турботу про оформлення поліса страхування (ціна туру часто включає в себе витрати й за цим пунктом). Однак усе більше людей надають перевагу самостійній організації поїздки. У таких випадках доводиться самим обирати страхову компанію і спосіб укладання договору. Щоб спростити цю процедуру, УТС - Українське туристичне страхування пропонує таку послугу, як туристичне страхування онлайн. Цей сервіс передбачає, що замовлення й оплата поліса проводяться дистанційно, а страхувальник (турист) отримує свій екземпляр договору в електронному вигляді.

Як купити електронний страховий поліс в Україні?

Раніше, щоб оформити страхування подорожуючих за кордон, потрібно було особисто відвідати офіс страхової компанії, де заповнити і підписати бланк договору (поліс). Можна було також домовитися про зустріч із представником страховика, який, знову ж таки, приходив до вас додому або в офіс із паперовим бланком. Зараз це можна зробити з будь-якої точки, де є доступ до мережі Інтернет. Процес оформлення страховки аналогічний онлайн-бронюванню номера в готелі або купівлі авіаквитка.

Клієнт на спеціалізованому сайті УТС - Українське туристичне страхування вводить в електронну форму свої дані та побажання щодо програми страхування для виїзду за кордон.

В анкеті-заявці потрібно вказати ПІБ, дату свого народження, дані закордонного паспорта й контактну інформацію (телефон, e-mail). Сервіси надають можливість оформити поліси на кілька туристів – для всієї родини чи для групи людей.  УТС - Українське туристичне страхування пропонує страхування груп туристів у складі більше 10 осіб із суттєвими знижками!

УТС - Українське туристичне страхування пропонує кілька стандартних варіантів, що відрізняються опціями й, відповідно, вартістю (програми «Комфорт», «Еліт», «VIP»). За необхідності клієнт може замовити індивідуальний договір – для цього необхідно відкоригувати список страхових випадків по телефону із консультантом нашого кол-центру. Уже на етапі вибору турист знає, скільки буде коштувати страховка для поїздки за кордон.

Після узгодження всіх деталей необхідно внести оплату. УТС - Українське туристичне страхування пропонує оплатити поліс он-лайн (банківською карткою).

Відразу УТС - Українське туристичне страхування відправляє клієнту на вказану ним адресу електронний документ, що підтверджує медичне страхування для поїздки за кордон. За необхідності поліс завжди можна роздрукувати: разом з електронним примірником договору турист отримує умови страхових послуг.

Ціна такої електронної страховки для виїзду за кордон не вища, а найчастіше – навіть нижча, ніж у традиційного, паперового аналога – завдяки економії на обігу документів. За таким самим алгоритмом оформляється і страховка авто для закордонних поїздок. 

Чим електронний страховий поліс відрізняється від паперового?

Електронна й паперова страховка для поїздок за кордон – це рівноцінні документи, які мають однакову юридичну силу. Обидва варіанти приймаються в консульствах (актуально для тих, хто оформляє візу). Особливістю електронного аналога є цифровий підпис, він генерується автоматично.

Отримавши листа з вкладеним файлом (зазвичай у форматі PDF), переконайтеся, що документ містить таку інформацію:

• назва, логотип і реквізити компанії;
• номер поліса;
• дані про застраховану особу (ПІБ, дата народження);
• територія і строк дії страховки;
• страхові суми, ціна страховки для виїзду за кордон (страхова премія).

Щоб мінімізувати ризики й не стати жертвою шахраїв, і щоб не виникало труднощів з оформленим полісом і виплатами за ним, користуйтеся послугами УТС - Українське туристичне страхування. Ви можете покластися на наш професіоналізм та репутацію.

Електронна страховка: переваги

1. Онлайн-оформлення страхових полісів – ідеальний варіант для всіх, кому шкода часу на паперову тяганину. Особливо актуально це у випадках, коли поїздка за кордон має спонтанний характер, адже безвізовий режим, який нещодавно отримала Україна, дає можливість вільно подорожувати по Європі.

2. Економія на транспортних витратах: щоб отримати поліс, не потрібно їхати в офіс та стояти в чергах.

3. Немає ризиків втрати поліса. Під час складання валіз медична страховка або страховка на авто для поїздки за кордон можуть загубитися, тоді як електронний документ зберігається у вашій пошті і його можна роздрукувати стільки разів, скільки вам буде необхідно.

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання!

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Що таке франшиза у страхуванні туриста

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Новини