оформити поліс

← усі новини

Скільки коштує туристична страховка

Скільки коштує туристична страховка

Вартість повної туристичної страховки для відпочинку за кордоном від компанії УТС – Українське туристичне страхування стартує від 280 грн в мінімальному пакеті та не перевищує 1 тисячі гривень на людину в найдорожчому. При цьому турист має гарантії у вигляді страхового покриття від 15 до 50 тисяч євро і може вибрати необхідні йому послуги при замовленні страхового поліса онлайн. Така ціна спокою здається не надто високою.

 На вартість туристичної страховки впливають декілька ключових показників – країна, куди турист збирається поїхати (враховується вартість надання там медичної допомоги у разі потреби), вид відпочинку (пляжний або спортивний, екстремальний), вік (страховка для маленьких дітей коштує дорожче, ніж для дорослих, оскільки діти часто хворіють).

Що потрібно, щоб розрахувати вартість туристичної страховки?

 Ввести необхідні дані в калькулятор вартості поліса на сайті УТС – Українське туристичне страхування. 

Компанія УТС – Українське туристичне страхування - пропонує кілька варіантів страхових полісів, розрахованих на різні запити мандрівника, що відрізняються вартістю і кількістю сервісів.

 Давайте на прикладі розглянемо, якими вони можуть бути.

 1. Скільки коштує страховка для родини з чотирьох людей, що відпочиватимуть тиждень у Єгипті

Оформити туристичну страховку в цьому випадку можна в рамках трьох страхових програм на вибір – «Комфорт», «Еліт» і «VIP». Вартість страхового поліса на 4 людини складе 920 грн, 1450 грн і 2635 грн відповідно.

Кожна з цих страховок покриває стандартну екстрену медичну допомогу, транспортування потерпілого до лікарні або – за необхідності – додому. Відрізняються суми компенсації та кількість додаткових сервісів, з якими детально можна ознайомитися на сайті УТС – Українське туристичне страхування.

Тут також потрібно відзначити, що вказана вартість розрахована на дорослих, тому що страхування маленьких дітей коштує дорожче через високі ціни на медичну допомогу для дітей в більшості країн і великий ризик різного роду захворювань, особливо у дітей віком до 1 року. Але очевидно, що на здоров'ї ваших дітей економити не можна.

 2. Скільки коштує страховка для двох дорослих, що прямують у відрядження до Берліна

 Поїздки в країни Євросоюзу передбачають мінімальну суму страхового покриття в розмірі 30 тисяч євро. Це вимога законодавства ЄС, і якщо в вашому страховому полісі вказана менша сума, це може створити вам проблеми при перетині кордону. Тому в цьому випадку УТС – Українське туристичне страхування пропонує два варіанти страхових програм, а саме: «Еліт» і «VIP» з максимальною сумою покриття в 30 і 50 тисяч євро.

Так, страховка на двох терміном до десяти днів обійдеться в 724 грн і 1316 грн відповідно. Відмінності тут також у кількості й обсязі додаткових сервісів. Наприклад, страхова компанія знайде вам адвоката і виплатить заставу або компенсацію в разі втрати документів, але сума виплати буде вище в страховому полісі за програмою «VIP».

  1. Скільки коштує страховка для катання на лижах в Альпах для однієї людини

Всі страхові компанії оцінюють вид відпочинку клієнта, особливо виділяючи заняття спортом. Вони, в свою чергу, розрізняються за ступенем «екстремальності» на три основні категорії. Такі види відпочинку, як катання на лижах, сноуборді, підводне плавання або польоти на параплані справедливо відносяться до найбільш небезпечних.

 Дуже важливо чесно заповнювати поліс туристичного страхування, виїжджаючи на екстремальний відпочинок, тому що поліс зі страховкою для пляжного відпочинку вам нічим не допоможе в разі, якщо ви отримаєте травму під час лижного спуску.

Логічно, що страховка для екстремального відпочинку коштує дорожче, тому що в разі надзвичайної ситуації клієнту знадобиться коштовна медична допомога. Але в будь-якому випадку ціна навіть найдорожчої страховки від УТС в сотні разів нижче вартості надання термінової медичної допомоги в горах Австрії або в будь-якій країні ЄС.

Порахуємо.

 Страховка на 10 днів для лижного відпочинку в Альпах на одну людину від УТС – Українського туристичного страхування в рамках страхових програм «Еліт» і «VIP» коштує 633 грн і 1152 грн відповідно.

 Читайте також: Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 

  1. Скільки коштує туристична страховка для поїздки у Грузію на одного

 Для подорожей в країни колишнього СНД у страхової компанії УТС передбачений спеціальний тариф. Ціни тут відрізняються в меншу сторону, тому що медична допомога в цих країнах дешевша, ніж в ЄС. Але це не означає, що на страховці можна економити.

Так, наприклад, страховка простої подорожі по Грузії стартує всього від 288 грн в рамках програми «Комфорт». Розширені види сервісу, представлені в програмах «Еліт» і «VIP» обійдуться в 452 грн і 822 грн відповідно. Більш екстремальний відпочинок у вигляді туристичного маршруту в горах можна застрахувати від 504 грн – це менше, ніж 20 доларів, та не можна порівняти з вартістю госпіталізації в Грузії, де вся медицина є страховою.

 Відзначимо також, що УТС – Українське туристичне страхування пропонує знижку в розмірі 3% на всі види страховок за умови, що ви подорожуєте групою більше 10 осіб.

Ви можете самостійно розрахувати вартість страхування будь-яких планованих поїздок на нашому сайті за допомогою страхового калькулятора. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Оформити поліс» у верхній частині сторінки.

Читайте також: 

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та ставте свої питання!

Новини