оформити поліс

← усі новини

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Люди, які вже неодноразово їздили на відпочинок або у справах за межі України, не переймаються питанням про те, оформляти чи не оформляти страховку для виїзду за кордон. Звичайно, оформляти. Досвідчені туристи добре поінформовані про вартість лікарських послуг у західних країнах, тому вважають за краще витратити кілька сотень гривень на поліс, ніж потім думати, де брати сотні євро в разі несподіваного нездужання.

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Завдяки безвізу українські мандрівники за умови наявності біометричного паспорта можуть перетнути кордон із мінімальним пакетом документів – іноді прикордонники не вимагають показати туристичну страховку. Однак потім така сумнівна економія може обернутися великими фінансовими проблемами.

Заради справедливості зазначимо: Європа – одне з найбезпечніших місць, тому можна багаторазово їздити сюди у відпустку й на уік-енд і жодного разу не скористатися страховими послугами. Але практика свідчить, що краще, щоб медична страховка для виїзду за кордон була. Нехай вона залишиться без діла, ніж її бракуватиме тоді, коли вона терміново буде потрібна. Наведемо лише кілька прикладів із реального життя, коли знадобився цей важливий документ.

Візит до ортопеда: травми

Сімейна пара відпочивала в Німеччині. Під час однієї з прогулянок дружина випадково пошкодила пальці на одній нозі, тому довелося звернутися до кол-центру УТС - Українське туристичне страхування.

Через 15 хвилин після дзвінка з клієнткою зв'язалися й повідомили адресу клініки, до якої потрібно було поїхати. Там постраждалій організували прийом у ортопеда, зробили рентгенівський знімок (виявилося, що перелому немає) і виписали мазь. Усе лікування обійшлося в 335 EUR, які були оплачені за рахунок страховки для виїзду за кордон (страховку купили за 800 грн, фактични витрати на лікування – 9800 грн).

Під час велопрогулянки в Норвегії Ольга П. впала з велосипеда й сильно вдарилася ліктем, у зв'язку з чим довелося звернутися в госпіталь. Огляд та обробка рани обійшлися їй майже у 800 крон, які виплатила страхова (вартість лікування – приблизно 2500 грн, страховку купили за 700 грн).

Візит до отоларинголога: інфекція у дитини

Сім'я з дівчинкою 8 років приїхала на відпочинок до Австрії. На третій день поїздки за кордон дитина поскаржилась на нездужання, вночі у неї підвищилась температура і довелося звертатися по медичну допомогу. За порадою УТС - Українське туристичне страхування клієнти звернулись в клініку, де дівчинку оглянули педіатр і отоларинголог. Фахівці направили пацієнтку на аналізи й приписали жарознижувальні засоби. Після обстеження було виявлено інфекцію й призначено лікування. Через 2 дні дитині стало краще. Ціна страховки для виїзду за кордон для всієї родини склала 1720 гривень, а лікування дівчинки обійшлося майже в 550 євро (приблизно 15500 грн). Всі витрати покрив поліс.

Візит до хірурга: зі страховкою та без

Під час відпустки в Іспанії у Миколи М. вночі різко заболів живіт. Після дзвінка до УТС - Українське туристичне страхування він звернувся до лікарні, де йому поставили діагноз «гострий панкреатит». Пацієнта госпіталізували на 7 днів. За цей час його обстежили й призначили лікування (крапельниці, уколи, таблетки). Загальний рахунок за лікування склав понад 7,5 тисяч євро, всю цю суму покрило страхування подорожуючих за кордон.

Павло С., відпочиваючи в Польщі, упав і зламав ногу у двох місцях. За лікування йому довелося заплатити з власної кишені майже 30 тисяч злотих (приблизно 200 тисяч гивень), тому що він не мав страхового полісу.

Чому не варто економити на страхуванні?

Випадків, коли туристам допомогло медичне страхування для виїзду за кордон, безліч. Ціна поліса не може зрівнятися з вартістю лікарських послуг. Прайс на базові страхові програми в Україні – від 15 євро, тоді як вартість прийому лікаря в країнах ЄС – від 35 євро, а виклику лікаря до себе – від 100 євро.

Найшвидше і найпростіше – замовити туристичне страхування онлайн через сайт УТС - Українське туристичне страхування можна купити поліс і на одну людину, і на всю родину або групу людей.

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС. Ми працюємо для вас цілодобово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання! 

Читайте також:

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Що таке франшиза у страхуванні туриста

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Новини