оформити поліс

← усі новини

Розрахувати страховку: скільки коштує медичний поліс для виїзду за кордон

При плануванні виїзду за кордон не варто забувати про медичний страховий поліс. Звичайно, кожному хочеться, щоб поїздка пройшла без пригод, але непередбачена ситуація може трапиться з кожним. До того ж, вартість страховки цілком прийнятна. Особливо, якщо порівнювати з ціною на лікування за кордоном. Компанія УТС - Українське туристичне страхування допоможе розрахувати ціну на страховий поліс онлайн в залежності від дозвілля, яке планує турист.

Розрахувати страховку: скільки коштує медичний поліс для виїзду за кордон

Вартість страховки для виїзду за кордон залежить від безлічі факторів.

По-перше, це мета поїздки. Якщо це просто туризм, медичний поліс буде дешевшим від страхування громадян, які виїжджають з України для працевлаштування.

По-друге, має значення час перебування в іншій країні. Ясно, що ціна за тиждень відпустки і місяць буде відрізнятися. Також важливі фактори при купівлі страхового поліса - частота поїздок в принципі та вид відпочинку, активний чи пасивний, якому надає перевагу турист.

УТС - Українське туристичне страхування забезпечує захист своїх клієнтів по всьому світу і передбачає страховки для всіх можливих випадків. Вартість будь-якого поліса можна швидко і зручно розрахувати на калькуляторі онлайн. Розглянемо деякі з варіантів.

Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

 

Скільки коштує страховка в країни масового туризму

Сімейна пара вирішила з'їздити на тиждень до Туреччини. У планах - пасивний відпочинок біля басейну. В цьому випадку страховий поліс категорії «Комфорт» буде коштувати близько 400 гривень на двох. Туристу за необхідності покриють витрати на швидку допомогу та амбулаторне лікування, невідкладну госпіталізацію і ліки, відшкодують $100 стоматологічної допомоги. Цей пакет - базовий.

Оптимальним полісом все ж є категорія «Еліт» з сумою страхового покриття 30 тисяч євро/доларів. Ціна на сім'ю в цьому випадку підвищується до 600 гривень, але мандрівникам за необхідності відшкодують транспортні витрати, наприклад, при затримці і скасуванні рейсу, або ж у разі проблем з доставкою багажу. Якщо рейс затримується більш ніж на 4-6 годин, авіакомпанії повинні забезпечити пасажирам харчування і проживання, але, на жаль, вони не завжди дисципліновані в подібних ситуаціях. Страховий поліс категорій «Еліт» і «VIP» від компанії УТС - Українське туристичне страхування покриє витрати під час очікування рейсу. Мандрівникові лише необхідно зберегти всі чеки.

Читайте також:

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

При частому відвідуванні Європи або країн масового туризму, Туреччини та Єгипту, краще оформити річну страховку з можливістю кількох виїздів. Так мандрівник зможе знаходиться за кордоном до 30 днів. Страховий поліс «Еліт» в цьому випадку коштує приблизно 900 гривень.

Страхування для спортсменів

Це варіант подорожі, за якого медичне страхування при виїзді за кордон обов'язкове. Наприклад, турист їде на два тижні плавати та займатися вітрильним спортом на Лазурне узбережжя Франції. Саме в цій країні яхтинг розвинений на найвищому рівні. Тут проходять десятки парусних гонок, а безліч шкіл і яхт-клубів навчають усіх охочих. Страхові ризики при такому дозвіллі підвищуються, тому під час розрахунку вартості медичного полісу на калькуляторі потрібно вибирати той вид спорту, яким мандрівник буде займатися. Плавання і вітрильний спорт відносяться до першої категорії. Страховка буде коштувати від 515 гривень і передбачає тільки два пакети - «Еліт» і VIP в зв'язку з тим, що для поїздок в країни Євросоюзу ваше страхове покриття повинне бути не менше 30 тисяч євро/доларів.

При плануванні своїх поїздок туристи навряд знають, що піші подорожі горами відносяться до найвищої, третьої, категорії ризиків. Тому страховий поліс для походу по горах і в Європі, і в країнах СНД обійдеться приблизно в 720 гривень за пакет «Еліт» на два тижні. Така ж вартість і страховки в Єгипет, якщо турист планує займатися там дайвінгом.

Читайте також:

Страховка за кордон для спортсменів и аматорів

Страхування здоров'я при навчанні та працевлаштуванні

Навчання за кордоном зараз стало досить популярним. Українські студенти можуть спробувати свої сили в безлічі проектів і програм. В цьому випадку поїздка передбачає не тижні, а місяці перебування в іншій країні. Тому оформлення страхового поліса для виїзду за кордон необхідне. Перелік послуг в пакеті не відрізняється від звичайної туристичної страховки: це екстрена медична допомога, госпіталізація, медична евакуація за кордоном і, за необхідності, репатріація в Україну. За додаткову плату можна додати такі опції як зникнення людини або крадіжка її особистих речей.

Якщо студент планує вчитися в Європі протягом року, то страховий поліс без додаткового розширення послуг обійдеться приблизно в 10 тисяч гривень (близько 360 євро). На перший погляд, сума здається значною, але без страховки за ці гроші в Євросоюзі українець зможе розраховувати хіба що на 1-2 візити до стоматолога. Крім того, в перерахунку на дні поліс коштує дешевше, якщо договір страхування укладається на більший термін.

Читайте також:

Страховка для навчання за кордоном. Поради українським студентам

Медичне страхування для працевлаштування за кордоном також буде коштувати дорожче, ніж туристичне. Ціна страховки тут залежить не тільки від країни і часу перебування, а й від характеру роботи. Так, українець, який має намір півроку працювати водієм в ЄС, зможе оформити медполіс приблизно за 6 тисяч гривень. Професії, пов'язані з підвищеним ступенем ризику, - члени екіпажу авіа- і морських суден, шахтарі, пожежники, відносяться до другої категорії. Тому страховка коштує дорожче - близько 8,5 тисяч за 6 місяців. Незважаючи на вартість, щоб працювати легально, українцям все-таки краще подбати про поліс. Без нього ймовірна депортація або штраф, не кажучи вже про ризики, з якими стикаєтесь ви та ваша родина в разі відсутності страховки.

Читайте також:

Страховка для поїздки, роботи чи навчання в Польщі онлайн: як оформити

Будь-який поліс для виїзду за кордон можна купити онлайн на сайті УТС - Українське туристичне страхування, попередньо розрахувавши його вартість на калькуляторі. Після оформлення медичної страховки і оплати клієнт одразу ж отримує свої документи.

З питань щодо туристичної страховки вас безкоштовно проконсультують фахівці колл-центру компанії УТС: телефонуйте +38 050 412-77-79.

Читайте також:

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном 

Новини