оформити поліс

← усі новини

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Збираючись у поїздку за кордон, багато мандрівників ретельно вибирають готель у чужій країні і при цьому дуже мало уваги приділяють страхуванню. Опитування показують, що туристичне страхування наші співвітчизники часто сприймають як вимушену, «зайву» статтю витрат. Раніше отримати візу без страховки було неможливо. Безвізовий режим, який надано Україні, також не звільняє від необхідності оформлення страховки.

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Плануючи подорож за межі України, відразу поцікавтеся, які документи для в'їзду в обрану країну обов'язкові. Є досить великий перелік держав, які готові прийняти українських гостей і без віз, і без страховки для виїзду за кордон. Серед них – країни СНД (включаючи РФ, Азербайджан, Грузію, Казахстан та ін.), Туреччина, Таїланд, Малайзія і багато інших.

Країни Європи, де медична страховка обов'язкова

Завдяки безвізу, українці, які мають біометричний паспорт, можуть в'їжджати до країн ЄС із мінімальним набором документів. При цьому потрібно пам'ятати, що прикордонники мають право вимагати у приїжджого додаткові документи, в числі яких – і діючий страховий поліс. Якщо такого не виявиться, туриста можуть не пропустити через кордон. Це правило поширюється на всі країни, що входять до Шенгенської зони.

На що звернути увагу

Найчастіше під час вибору страховика потенційні клієнти задаються одним питанням – скільки коштує страховка для поїздки за кордон, – не звертаючи уваги на її зміст та обмеження. Зауважте: чим нижча вартість поліса, тим менше страхових випадків він охоплює і тим меншим буде фінансовий захист туриста.

Досвідчені мандрівники й експерти компанії УТС - Українське туристичне страхування  радять:

1) звернути увагу на суму страхового покриття (стандартна страхова сума для країн Євросоюзу – від 30 000 EUR, а в разі поїздки до США, Японії, Австралії рекомендується купувати програму страхування туристів від 50 000 USD);

2) вивчити опції, зазначені в програмі. Розрізняють базові, стандартні й розширені страховки для поїздок за кордон – їхня ціна відрізняється залежно від наявності додаткових сервісів. Так, стандартне медичне страхування для виїзду за кордон зазвичай включає екстрену допомогу (амбулаторне та стаціонарне лікування + витрати на медпрепарати), транспортування до клініки і транспортування постраждалого туриста на батьківщину (за необхідності). Окремо можна застрахуватися від нещасного випадку, від затримки рейсу, а також на випадок вимушеної відміни поїздки; УТС - Українське туристичне страхування  пропонує варіанти страховки Комфорт, Еліт та VIP, які різняться умовами та сумами страхових виплат.

3) розібратися у відмінностях сервісних та компенсаційних полісів. Сервісне страхування подорожуючих за кордон передбачає, що всі послуги будуть організовані й оплачені страховою компанією на місці. Під час вибору компенсаційного пакета туристу доведеться самому подбати про лікарську допомогу в чужій країні, а потім, після приїзду додому, він може розраховувати на компенсацію з боку страховика. Останній повинен повернути витрачені кошти на підставі пред'явлених документів (чеків);

4) розібратися з франшизою. Під час оформлення медичної страховки для виїзду за кордон страховик може запропонувати зменшити її ціну, якщо клієнт погодиться взяти на себе певну частину витрат у разі настання страхового випадку (це і є франшиза – пільга для страхової компанії). Детальніше про франшизу можна дізнатись у статті Страхування туристів: що потрібно знати про франшизу

5) узгодити питання щодо тривалості поїздки – від цього залежить термін страхування. У деяких країнах є індивідуальні вказівки щодо термінів дії поліса. Одні вимагають, щоб страховка була оформлена тільки на період перебування в країні, інші наполягають на тому, щоб дія поліса поширювалася на додаткові 15 днів. Подзвоніть до нашого кол-центру за номером 637 з мобільного і наші консультанти підкажуть, як правильно оформити документ.

Окремої уваги потребує страхування автомобіля для поїздки за кордон: для подорожей машиною країнами ЄС знадобиться спеціальний поліс «Зелена карта». Така програма забезпечує туристу фінансовий захист у випадку ДТП в чужій країні. Також ми пропонуємо скористатись послугою Техничної допоги від сервісу Car Assistance – ми організуємо ремонт та технічну підтримку у випадку, якщо ваше авто зламається за кордоном.

Туристична страховка: плюси

Гроші, витрачені на оформлення поліса, – це плата за ваш спокій. Найприємніше те, що ціна страховки для виїзду за кордон дуже скромна порівняно з імовірними витратами на лікування в Європі.

Звернувшись по найпростішу лікарську допомогу, ви будете вимушені витратити мінімум 20-30 євро (а це вартість базової страхової програми). Серйозніші випадки оцінюються вже в сотнях і навіть тисячах умовних одиниць. Якщо у вас є страховка – вона покриє всі ці витрати. 

      Читайте : Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів.

Крім того, пам’ятайте, що ви перебуватимете в чужій країні, де свої правила і де люди говорять іншою мовою, тому комунікація ускладнюється. Надійним помічником у скрутній ситуації стане представник компанії УТС - Українське туристичне страхування, до якого вам потрібно негайно звернутися в разі настання страхового випадку.

За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером  +38 050 412 77 79  та задавайте свої питання!

Читайте також:

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Новини