оформити поліс

← усі новини

Медстраховка для виїзду за кордон з дітьми

Все більше мандрівників-батьків їдуть відпочивати за кордон разом з дітьми. Адже якщо правильно все спланувати і максимально передбачити, відпустка з малюками буде досить комфортною. Особливо, якщо для дітей заздалегідь куплена страховка. 

Медстраховка для виїзду за кордон з дітьми

Компанія УТС - Українське туристичне страхування пояснить, як оформити медичний страховий поліс для дитини і скільки це коштує.

Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Про що важливо пам'ятати під час подорожі з дітьми

Незважаючи на те, що паспорт національного зразка українці отримують в 14 років, біометричний документ для виїзду за кордон можна оформити навіть для малюків. Якщо сім'я планує подорожувати, це зробити необхідно. Вартість біометрії однакова як для дітей, так і для дорослих. Під час поїздок паспорт завжди повинен бути у батьків. Якщо дитина подорожує тільки з татом чи мамою, то крім цього документа при собі необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від другого батька.

Читайте також:

Які документи потрібні для виїзду до країн Європи без віз?

Ще один важливий момент. Навіть якщо турист звик перед поїздкою ретельно вивчати відгуки про кожен готель або квартиру, при подорожі з дитиною це потрібно зробити ще більш уважно. Адже коли інші пишуть, що в апартаментах прохолодно, то дорослі можуть змиритися з некомфортною температурою. Заселення в холодну квартиру з дітьми, особливо малюками, - привід негайно шукати інше житло. Це абсолютно незручно після приїзду і забирає багато часу. Крім температури, батькам варто звертати увагу на такі нюанси як наявність ліфта і цілодобової гарячої води, шумоізоляція, розташування. Від того, де знаходиться житло - на вулиці з активним рухом або в тихому провулку, залежить безпека дітей.

Дуже важливо при поїздках з дитиною не відкладати на останній момент покупку страхового поліса. Для дітей, які хворіють частіше, ніж дорослі, це необхідно. До того ж, оформлення страховки на сайті УТС - Українське туристичне страхування - процедура швидка і дуже зручна.

Читайте також:

Як купити страховий поліс для поїздки за кордон із дитиною

Як купити страховку для дітей для поїздки за кордон

Спочатку покупка страхового полісу для дитини нічим не відрізняється від страховки для батьків. У страховому калькуляторі потрібно вказати всі дані про майбутню відпустку - напрямок, кількість поїздок і туристів, що виїжджають, мету, дати від'їзду та повернення. Після цього мандрівник побачить ціни за страховий поліс, в залежності від обраної програми, кожна з яких містить різний обсяг послуг. Наприклад, при виїзді трьох туристів в Європу на тиждень страховка на всіх буде коштувати 900 гривень. На таку суму потрібно орієнтуватися, якщо їдуть дорослі.

Читайте також:

Страховка для туристів. Як купити онлайн

Після того, як всі дані в страховому калькуляторі введені і програма страхування обрана, необхідно ввести персональну інформацію про всіх, кого потрібно застрахувати. Тут важливо вказувати дати народження, тому що страховка для дитини коштує дорожче. Якщо батьки беруть з собою малюка, якому менше року, вартість медичного полісу для нього буде вдвічі більшою, ніж для дорослого. Для дітей старшого віку - на 20-30% вище, в залежності від віку. Остаточну ціну батьки побачать вже після введення всіх персональних даних, на етапі оплати страхового поліса.

Таким чином, для тижневої відпустки в країни СНД і масового туризму страховка для дорослого коштуватиме мінімум 190 гривень, для дитини - 250 гривень. В Європу: для батьків від 300 гривень, для дітей - близько 400 гривень. У країни Азії, Африки, Південної Америки - від 600 гривень для дорослих і від 750 гривень для маленьких туристів.

Читайте також:

Розрахувати страховку: скільки коштує медичний поліс для виїзду за кордон

Який страховий пакет вибрати при подорожі з дітьми

Якщо в подорож їдуть діти, то при оформленні страхового поліса онлайн краще не економити і обирати максимальні програми страхування. У всі пакети входить швидка медична допомога за кордоном і евакуація, невідкладне амбулаторне лікування, оплата ліків, невідкладна госпіталізація. Клієнту також можуть відшкодувати витрати після відвідин стоматолога при гострому зубному болю. В цьому випадку в різних пакетах на цю послугу передбачений різний ліміт - від 100 до 200 євро/доларів. Лікування за місцем постійного проживання в Україні до моменту усунення загрози життю закладено тільки в пакети «VIP». У програми «Комфорт» і «VIP» також входять витрати на юридичну допомогу та витрати, пов'язані із затримкою або скасуванням рейсу, а також проблемами з багажем.

Для дітей краще обирати розширену програму страхування, адже вони більш чутливі до змін клімату та іншої їжі. Тому ймовірність захворіти в поїздці у них вища. До того ж, дитина більш непосидюча, що може стати причиною важких травм. Тому в розширений страховий пакет необхідно включити і додаткові пункти, які поширюються на алергічні реакції, опіки, травми в результаті активного відпочинку.

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Що робити, якщо дитина захворіла під час відпустки

Якщо дитина все-таки захворіла або отримала травму, подальші дії залежать від тяжкості хвороби. Якщо малюку не потрібна невідкладна допомога і у батьків є час зв'язатися зі своєю страховою компанією, краще це одразу зробити. По телефону, зазначеному в полісі, потрібно сказати номер свого страхового договору і слідувати інструкціям, які дасть оператор. Він підкаже, в яку лікарню краще звернутися за допомогою і який алгоритм подальшого відшкодування витрат.

Читайте також:

Як діє страхова компанія, якщо клієнт захворів або отримав травму під час подорожі

Якщо випадок важкий і маленькому туристу необхідна швидка допомога, батькам звичайно ж не варто чекати і терміново викликати лікаря. Після огляду і призначення лікування він повинен надати всі чеки і документи, в яких зазначено діагноз і вартість послуг. Протягом 24 годин після цього батькам потрібно зв'язатися зі своєю страховою компанією і розповісти про ситуацію. Оператор зафіксує всі подробиці. Після приїзду в Україну треба звернутися в страхову компанію з усіма документами і чеками.

Багатьох мандрівників лякає недостатнє знання англійської мови, особливо в критичних ситуаціях, пов'язаних зі здоров'ям. В цьому випадку можуть допомогти соціальні мережі. У Фейсбуці можна знайти такі групи як «Російськомовні в Португалії», «Російськомовні в Польщі» тощо. Левова частка обговорень тут - про клініки, в яких працюють російськомовні лікарі. Користувачі дають багато порад, діляться номерами телефонів і адресами, дають посилання на сторінки лікарень, з якими можна зв'язатися за необхідності. Щоб відпустка пройшла без додаткових стресів, інформацію про стоматологів, педіатрів, травматологів краще знайти заздалегідь. Особливо, якщо подорож буде з дітьми.

Читайте також:

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Вирушаючи в подорож, не забудьте про поліс медичного страхування! Розрахувати вартість страховки, оформити і сплатити туристичний поліс ви можете онлайн - на сайті УТС - Українське туристичне страхування.

З питань про туристичну страховку вас безкоштовно проконсультують фахівці колл-центру компанії УТС: телефонуйте +38 050 412-77-79.

Новини