оформити поліс

← усі новини

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

Якщо ви досвідчений водій, у вас є біометричний паспорт і надійна машина, чому б не організувати автопоїздку за кордон? Маючи транспорт, ви будете цілковито незалежні, до того ж заощадите суттєву суму на транспортних витратах (поїздки на таксі, автобусах і навіть на метро в Європі коштують недешево). Однак у дорозі можливі різні ситуації. Чи готові ви до них?

 

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та  де її купити

Безвізовий режим, який отримала Україна, відкриває перед нашими співвітчизниками нові можливості для подорожей. Та навіть у рідній країні проблеми зі здоров'ям і поломка автотранспорту пов'язані з різними організаційними проблемами та зі значними фінансовими витратами. Чого ж чекати українському туристу в подібних випадках у зовсім не дешевій Європі?

Власними силами вирішити всі проблеми дійсно непросто. Але кожен мандрівник може заручитися потужною підтримкою – для цього і здійснюється туристичне страхування, яке дає змогу передбачити безліч ризиків під час подорожей. Доступнішою лікарську допомогу робить медична страховка для виїзду за кордон, а різні проблеми на дорогах допоможе вирішити «Зелена карта» (або міжнародна страховка авто для поїздок за кордон).

Відзначимо, що ці два документи для закордонних автотуристів є обов'язковими: за їх відсутності вас мають право повернути додому.

Що передбачено обов'язковим страхуванням "Зелена карта"?

«Зелена карта» – це міжнародний аналог ОСАЦВ. Вона є гарантом того, що страхова компанія компенсує збитки, завдані клієнтом здоров'ю та майну третіх осіб, які постраждали в ДТП (тобто страхується відповідальність водія). Цей поліс не захищає здоров'я й автомобіль самого туриста – про них потрібно подбати окремо (ось чому слід обов'язково купити для себе і своїх близьких медичну страховку для виїзду за кордон).

На вартість «Зеленої карти» впливає:

• тип транспорту (легкові машини, мотоцикли, причепи);
• термін, на який оформляється поліс;
• країна/країни, на які буде поширюватися дія страховки.

На відміну від туристичної страховки для виїзду за кордон, в автострахуванні не вказується страхова сума – вона визначається вже за фактом ДТП і відрізняється в різних країнах.

У разі ДТП потрібно негайно зв'язатися із представником свого страховика по телефону, і вам повідомлять, що потрібно робити.

Карта технічної допомоги в Європі

У дорозі можуть підстерігати й інші неприємності, наприклад поломка машини.

Що ви будете робити, якщо вийде з ладу акумулятор, підведе електропроводка, на незнайомій трасі закінчиться паливо або знадобиться евакуація? У чужій країні буде дуже доречною цілодобова професійна технічна підтримка, на яку можна розраховувати, завчасно купивши сервісну карту технічної допомоги (технічний асистанс).

 Стандартний набір сервісної карти включає:

• консультаційну допомогу з питань експлуатації й різних несправностей автомобіля;
• практичну екстрену допомогу, включаючи аварійне відкриття замка, дрібний ремонт електрообладнання, підзарядку акумулятора, заміну колеса;
• евакуацію транспортного засобу;
• юридичну допомогу.

У пакетах послуг для подорожей по Європі передбачений розширений перелік сервісів (у тому числі доставка запчастин, надання іншої машини на час ремонту, розміщення в готелі на час проведення ремонтних робіт і т. і.).  Найзручніший спосіб оформити туристичне страхування – онлайн-сервіси УТС - Українське туристичне страхування,  де достатньо заповнити електронну заявку. Після оплати поліса клієнт може отримати і паперовий, і електронний варіант договору – обидва документи мають однакову юридичну силу.

В будь-якому випадку під час подорожі по Європі вам необхідна медична туристична страховка. Страховий поліс є необхідним ждя в'їзду до країн ЄС документом. За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання!

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Що таке франшиза у страхуванні туриста

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Новини