оформити поліс

← усі новини

Чи можна купити туристичну страховку на кордоні?

Перетин кордону, як і момент зльоту вашого літака, можна вважати офіційним початком подорожі. Щоб ця хвилина не була затьмарена фактом того, що ви щось забули, рекомендуємо в очікуванні відльоту або сидячи в автомобілі в черзі на перетин кордону ще раз перевірити ‒ чи всі необхідні документи ви взяли? Чи є у вас страховка для виїзду за кордон?

Чи можна купити туристичну страховку на кордоні?

 Якщо з якихось причин ви наближаєтеся до кордону України без страховки для виїзду ‒ придбайте страховий поліс мандрівника онлайн, на сайті компанії УТС ‒ Українське туристичне страхування. Для цього вам знадобиться лише смартфон з доступом в інтернет. В середньому, на ознайомлення з умовами та оформлення туристичної страховки від УТС знадобиться не більше 10 хвилин.

Читайте також:

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Втім, якщо ви маєте в своєму розпорядженні трохи часу, рекомендуємо ретельніше підійти до вирішення цього питання. На нашому сайті є вся необхідна інформація, яка допоможе визначитися із включенням в поліс всіх актуальних ризиків саме для вас. Форма замовлення страховки для туриста онлайн зроблена максимально зручною та зрозумілою. 

Як оформити страховку онлайн?

Весь процес придбання страхового поліса можна умовно поділити на 3 кроки. За допомогою нашої онлайн-форми з вбудованим калькулятором ви вибираєте країну, кількість осіб, здоров'я яких потрібно застрахувати, та на який термін вам потрібна страховка.

Зверніть увагу, що це не класичний страховий поліс, термін дії якого рік або квартал. Ми пропонуємо вам більш економний варіант зі страхуванням саме на період поїздки. Є можливість оформити страховку і на більш тривалий термін, якщо ваш ритм дозволяє виїжджати за кордон по кілька разів на рік.

 Читайте також:

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Далі вам буде запропоновано вибрати страхову програму. Відразу варто відзначити, що мета поїздки типу «відпочинок, екскурсії та бізнес-відрядження» не передбачає відшкодування оплати медичної допомоги в разі, якщо ви отримаєте будь-яку травму під час занять плаванням або бігом. Такі обставини належать до базового, «аматорського» рівня спортивної страховки. Різниця в ціні невелика, проте, наполегливо рекомендуємо задуматися над цим пунктом, якщо ви звикли не пропускати ранкову пробіжку або можливість поплавати в басейні.

Визначившись із термінами, метою, кількістю застрахованих осіб та страховою програмою, ми переходимо до другого етапу. Варто бути особливо уважним, вказуючи свої дані та дані тих, кого ви страхуєте. Ціна страхового поліса може дещо збільшитися в залежності від того, чи всі застраховані особи ‒ повнолітні, чи є серед застрахованих люди пенсійного віку або зовсім маленькі діти.

Читайте також:

Туристичне страхування: що таке мінімальна сума страхового покриття?

Після заповнення даних залишається лише оплатити страховий поліс банківською карткою та дочекатися СМС із номером документа на вказаний в анкеті номер телефону. Також не забудьте перевірити пошту ‒ на неї вам має прийти електронна версія туристичного страхового поліса. Зазвичай час з моменту оплати до отримання листа на електронну пошту займає не більше однієї хвилини. Також поспішаємо розвіяти всі побоювання ‒ електронна версія страхового поліса не викликає запитань у прикордонної служби, адже така практика поширена повсюди.

Туристична страховка ‒ це обов'язково?

Звичайно, ви можете задатися питанням, чи обов'язкова страховка при виїзді за кордон? У разі подорожі до країн, з якими у України діє візовий режим, страховка є обов'язковим документом для перетину кордону та отримання візи.

З введенням безвізового режиму країни Європейського союзу стали найбільш затребуваним напрямком для українських туристів. З ними не все так однозначно. З одного боку ‒ на українців тепер поширюються правила перетину кордонів всередині Шенгенської зони, і медична страховка мандрівника не є обов'язковим документом, з іншого боку ‒ в українському законі «Про порядок виїзду за кордон» досі міститься дев'ята стаття, в якій сказано, що кожен українець, що виїжджає за кордон, повинен мати страховку.

Читайте також:

Що не покриває туристична страховка? Причини відмови у виплаті від страхової компанії

Іноземні прикордонники не зобов'язані розбиратися в особливостях внутрішнього законодавства інших країн та діють на підставі своїх інструкцій. Крім того, слід зауважити, що право на безвізове відвідування Шенгенської зони для українців не є абсолютним. Так, наприклад, прикордонна служба може вам відмовити в перетині кордону в силу деяких обставин, які змушують їх сумніватися в правдивості вашої мети візиту до ЄС. У такому випадку наявність страхового поліса, безумовно, стане одним з позитивних аргументів на вашу користь.

Читайте також:

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

Залишилися питання про страховку? Задайте їх консультантам УТС ‒ Українське туристичне страхування, зателефонувавши за номером +38 050-412-77-79.

Новини