оформити поліс

← усі новини

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Плануючи подорож, наші співвітчизники беруть до уваги такі фактори: вартість туру, рівень сервісу й візові обмеження. Тривалий час лідерами популярності серед українців залишаються Туреччина та Єгипет, оскільки ці напрямки – серед найбільш доступних за ціною, до того ж туристів приваблюють візові пільги. Після 11 червня кількість українських туристів, що подорожують Європою, збільшилась у багато разів.

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Рейтинг країн, які відвідують українці

Список найбільш відвідуваних українцями країн періодично змінюється, але традиційно до десятки найбільш популярних входять Туреччина, Єгипет, Болгарія, Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина, Греція, Іспанія, Чорногорія й Португалія. Дуже популярні серед наших співвітчизників Кіпр та ОАЕ (напрямки змінюються залежно від сезону). Можна припустити, що завдяки безвізу збільшиться кількість поїздок до Франції, зокрема до Парижа – одного з найбільш відвідуваних міст світу.

Країни, де медичне страхування для виїзду за кордон обов'язкове

Безвіз відкрив для громадян України двері до 26 європейських держав, включаючи Австрію й Угорщину, Бельгію та Німеччину, Грецію та Іспанію, Італію й Данію, Ісландію й Мальту, Латвію, Литву й Естонію, Ліхтенштейн і Люксембург, Нідерланди й Норвегію, Польщу й Чехію, Португалію та Швецію, Словаччину та Словенію, а також Францію, Фінляндію і Швейцарію. В кожній із них стане в нагоді туристична страховка.

Страхування для поїздки по Європі

Країни Євросоюзу належать до числа найбезпечніших, тому надзвичаних подій із туристами тут стається значно менше, ніж, наприклад, у країнах Азії й Африки. На відміну від останніх, у Європі мандрівникам з України не страшні випробування екзотичною їжею й незвичними кліматичними умовами. Однак тут підстерігає інша небезпека – високі ціни.

Приїхавши відпочити до Німеччини, Франції, Греції або Швеції, ніхто не застрахований від випадкової травми, отруєння або запалення апендициту. У цих та інших випадках доведеться звернутися до місцевих лікарів, за послуги яких потрібно заплатити не одну сотню євро. Значно дешевше обійдеться завчасно оформлена страховка для виїзду за кордон, ціна якої залежить від обраних туристом опцій.

Страхування туристів – стандартна вимога багатьох країн, включаючи країни Євросоюзу. Купивши поліс, ви отримуєте гарантію того, що в разі непередбаченої ситуації вам буде кому допомогти в чужій країні, причому з мінімальними витратами з вашого боку.

Як вибрати страховку? Кілька порад мандрівникам

Недосвідченій людині вибрати страховку для виїзду за кордон може бути непросто. Ось кілька порад.

1. Набагато зручніше й надійніше працювати з інтернет-сервісами, які пропонують туристичне страхування онлайн – наприклад, УТС - Українське туристичне страхування. Ми працюємо із електронними полісами, але якщо вам важливо мати паперовий – ми доставимо вам його у зручний спосіб. Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий аналог.

2. Об'єктивно підходьте до вибору необхідних опцій. Найдешевша – базова програма страхування ("Комфорт"), включає мінімум сервісів. Доплативши декілька умовних одиниць, ви зможете забезпечити собі розширену допомогу у разі потреби. Якщо з вами їдуть діти, намагайтесь включити до програми всі ймовірні страхові випадки: алергії, травми і т. і. Тривалість страхового періоду, вік клієнта, країна перебування й тип відпочинку – всі ці фактори впливають на те, скільки коштує страховка для виїзду за кордон.

3. Врахуйте, що термін дії поліса має поширюватися на весь період перебування за кордоном. У країнах Шенгену загальний термін повинен бути збільшений на 15 днів, при цьому кількість застрахованих днів не змінюється. Наприклад, якщо турист виїжджає на 2 тижні, то загальний термін дії поліса має складати 29 діб, тоді як застрахованими є 14 днів (завдяки такому підходу є можливість змінити дату поїздки).

4. У разі сімейної або групової поїздки можна оформити окремі поліси або вписати всіх туристів до одного документа (в іншому випадку калькулятор порахує загальну ціну страховки для виїзду за кордон). За більш детальними консультаціями ви можете звернутись до кол-центру компанії УТС - Українське туристичне страхування.  Ми працюємо для вас цілобовово, без вихідних.

Дзвоніть за номером +38 050 412 77 79 та задавайте свої питання!

Читайте також:

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

Що таке франшиза у страхуванні туриста

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Новини