оформити поліс

Страхування туристiв онлайн

Чи треба оформляти туристичну страховку для поїздок до Європи? Так, треба.  Прикордонники  мають право вимагати страховий поліс, і в разі його відсутності можуть відправляти іноземного гостя дому. Скасування виз не означає відмову від необхідності мати страховий поліс.

Як правильно оформити  туристичну страховку в Європу онлайн

Компанія УТС - Українське туристичне страхування  пропонує туристичні страховки для подорожей по всьому світу онлайн. Ми спеціалізуємося на наданні допомоги туристам з 2009 року - на нас можна покластися у найскладнішій ситуації.

Як оформити страховку для виїзду за кордон онлайн: покрокова інструкція

Зразок страхового полісу: яку інформацію необхідно вносити до полісу туристичного страхування

Страховий поліс он-лайн: як оформити та перевірити

Туристична страховка: на що звернути увагу

Втрата багажу, невиїзд, скасування рейсу. Додаткові сервіси в туристичній страховці

Які документи потрібні для виїзду до країн Європи без віз?

Подорож до Європи? Страхування – обов'язкове!

 

Скільки коштує туристична страховка. Скільки коштує лікування в Європі без страховки

Ціна страхування для виїзду за кордон доступна - це приблизно EUR 10-20 або  EUR 1,5-4 в день залежно від віку застрахованого клієнта та типу його відпочинку. Як правило, найдорожчі страховки - для маленьких дітей та екстремальних спортсменів. Дуже важливо чесно заповнити страховий поліс. У разі, якщо застрахований клієнт отримав травму під час заняття спортом, а спорт не був передбачений його страховим полісом, страхова компанія має право відмовити у виплаті.

Скільки коштує туристична страховка

Скільки коштує лікування в Європі без страховки: відгуки туристів

 

Страхування для поїздок за кордон з дітьми або літніми людьми

Для того, щоб скористатися безвізом, дітям треба мати біометричний паспорт та обов'язково -  страхування для виїзду за кордон.

З одного боку, страховики готові запропонувати знижки для маленьких мандрівників, з іншого - діти хворіють частіше, ніж їхні батьки, тому радимо вибрати для дітей розширену програму страхування для виїзду за кордон. Із врахуванням додаткових ризиків - алергії, опіків, травм в результаті активного відпочинку, можливої потреби у терміновій стоматологічній допомозі т. п. Загалом вартість медичного страхування для дитини є на 20-30% вищою, ніж для мами із татом. Для зовсім маленьких клієнтів (діти до року) різниця більше - приблизно вдвічі.

Але дитяче здоров'я - це не та сфера, де варто заощаджувати.

Як купити страховий поліс для поїздки за кордон із дитиною

Туристична страховка для літніх людей

 

Что варто врахувати від час оформлення туристичної страховки за кордон

При оформленні страхового поліса важливо правильно визначити період його дії -  поліс повинен покривати весь строк вашого перебування за межами рідної країни. Майте не увазі,  що у випадку подорожі до Шенгенської зони необхідно оформляти страховку на термін довший, аніж ви плануєте свою подорож.

Так, для Шенгенської зони поліси формуються із запасом у 15 днів (відповідно до вимог Візового кодексу країн Шенгену) - ця особливість в сервісі компанії УТС – Українське туристичне страхування передбачена автоматично.

Щоб поліс був дійсним, його потрібно придбати раніше, тобто до виїзду. Покупка під час перебування за кордоном може привести до проблем з виплатами: дії страхового полісу УТС - Українське туристичне страхування - починається через 24 години після його оплати. Це робиться уникнення махінацій з страховиками і є загальновизнаною практикою.

Крім терміну дії на ціну впливають і інші фактори: вік клієнта, країна і ціль подорожі, тип відпочинку (активний, пасивний), страхова сума.

Страхування туристів простою мовою. Основні терміни страхового договору

Медична репатріація у туристичному страхуванні туристів

Туристичне страхування: що таке мінімальна сума страхового покриття?

Що таке франшиза у страхуванні туриста

 

Що робити туристу у разі страхового випадку? Як звернутись по допомогу?

Одному мандрівнику медична страховка для виїзду за кордон за час подорожі може не знадобитись  взагалі,  іншого вона виручить в чужій країні неодноразово. Тому кожному туристові слід чітко знати алгоритм дій на випадок надзвичайної події.

 - Перед тим як відправитися в дорогу, уважно прочитайте договір, що додається до страхового полісу, та роздрукуйте кілька копій. Страховий поліс УТС – Українське туристичне страхування  ви отримуєте в електронному вигляді, так що можете роздруковувати стільки, скільки потрібно. Завжди тримайте при собі контактні дані страховика та асистанс-компанії (номери телефонів  вказано у страховому полісі).

  •  - У разі настання страхового випадку негайно телефонуйте в наш офіс і повідомте про подію. Консультанту потрібно назвати ваші П.І.Б., номер полісу і адресу місця, де ви знаходитесь, після чого він детально повідомить, куди їхати (в яку клініку) і що робити.
  •  - У випадку, якщо зв'язатись із асистансом із будь-яких причин неможливо, будьте готові до того, що медичні послуги або ліки доведеться оплатити самостійно. Обов’язково збирайте і зберігайте всі чеки, виписки та рецепти, щоб отримати компенсацію, повернувшись до дому.

Як ми допомагаємо застрахованим туристам за кордоном

Що не покриває туристична страховка? Причини відмови у виплаті від страхової компанії

ТОП-4 проблем, із якими стикаються українські туристи в Європі

 

Як оформити страховку для роботи за кордоном або для студентів, які навчаються в іншій країні

Медичне страхування для працюючих за кордоном громадян є обов'язковим. Страховка може спасти життя або як мінімум зберегти здоров'я. Зберегти на страхуванні не можна ні в якому разі.

Крім того, іноземні навчальні заклади також вимагають застрахувати здоров’я студентів, аи вони мали можливість скористатись медичної допомогою у разу потреби.

Як оформити страховку для виїзду на роботу за кордон

Страховка для навчання за кордоном. Поради українським студентам

 До Європи - на власному авто: що потрібно знати водію

Щоб встигнути за короткий термін побачити якомога більше історичних пам'яток, можна відправитися в країни ЄС на власній машині. Це робить мандрівників мобільними і дозволяє заощаджувати на транспортних витратах (не потрібно платити за переліт і поїздки в громадському транспорті у країнах перебування). Однак у цьому випадку необхідно застрахувати авто для поїздок за кордон, а саме – по програмі  «Зелена карта», яка є аналогом вітчизняного полісу ЦПВВ (автоцивілка).

Незважаючи на хороші дороги, від аварій у Європі ніхто не захищений, і випадково ставши витуватцем ДТП доведеться заплатити великі гроші постраждалим.

Страховий поліс захищає від фінансових ризиків (гарантує відшкодування збитків та збитків, завданих здоров'ю та майну третім особам).

Крім того, експерти УТС - Українське туристичне страхування радять клієнтам також скористатися послугами технічного асистансу за кордоном. Ми пропонуємо українським мандрівникам нову на ринку послугу, яка є широко поширеною в Європі та США.

Технічна допомога - це пакет послуг, якиим можуть скористатись мандрівники, що подорожують по Європі на власному автомобілі, у разі поломки авто або ДТП. До пакету послуг може входити евакуатор, доставка палива, доставка авто на СТО, пошук та оплата готелів для подорожуючих на час ремонту машини або оплата квитків за вашим маршрутом, доставка машини в Україну після її ремонту в Європі. Якщо ви купите картку технічної допомоги заздалегідь - у випадку непередбаченої ситуації зможете істотно заощадити, адже послуги з ремонту авто в Європі такі ж дорогі, як і медична допомога. А карта технічного забезпечення коштує всього 1500 грн. 

Більш детальну інформацію про ці послуги ви можете дізнатись за телефоном +38 050 412-77-79 (дзвоніть з собільного) та на сайті нашого партнера - компанії Carassistance

До Європи на власному автомобілі: що таке Зелена карта та де її купити

Безвіз. Куди найчастіше подорожують українські туристи?

Як працюють системи страхування в Європі та США?

Ринки страхування в Європі та США мають величезну історію. Перед поїздкою, будь ласка, прочитайте інформацію про правила страхування у розвинених країнах, щоб у вас не виникало запитання про необхідність покупки страхового полісу під час іноземних подорожей.

Європейське туристичне страхування. Як це працює?

Страхування туристів в США

 Залишились питання? Дзвоніть за номером  +38 050 412-77-79! Ми консультуємо клієнтів  безкоштовно!

Новини